Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Változott az emberek irántad...

Változott az emberek irántad való hozzáállása miután kontaktlencsére váltottál, esetleg megműtetted a szemed?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati téren vagy csak az emberi kapcsolatok terén volt valami javulás amit te ennek a változásnak tudtál be?
2012. márc. 3. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen jól állt neked a szemüveg.

Nekem a szemüveges lányok jobban tetszenek. Sajnálom nekem így kényelmes.

2012. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Több olyan kérdést kaptam hogy "Jéé, neked lencséd van?" vagy "Te nem szemüveges vagy?" Egyébként véleményem szerint az emberi kapcsolatokon annyit módosíthat a szemüveg hiánya, hogy így akadály nélkül a szemébe nézhetnek az embernek, nincs üveglencse. Én mindkettőt használom, általában váltogatva, attól függ, hogy éppen hogy hordom a hajam. Összekötve kényelmesebb a szemüveg, kiengedve a kontaktlencse. A szemüveg nőkön szexi (állítólag), ad egyfajta titokzatosságot és intelligensebbé teszi viselőjét. A lencsével pedig könnyebb esős időben közlekedni, sportolni és egyéb olyan tevékenységet végezni, ami mozgással jár. Az én páromnak meg mindegy, min keresztül látom őt, az sem zavarja, ha nem látom, úgy szeret, ahogy vagyok és ez így normális :) Jó szemüvegkeretet kell választani és nagyobb önbizalmat fog adni! Egyébként meg úgysem az számít, hanem az ember, aki hordja :) 21/N
2012. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szemüveg eltakarja a szép arcot.

Nemrég küldött át az egyik barátnőm pár fotót magukról. Megdöbbentő a különbség szemüveggel. Még nem láttam őt így. Ha így ismertem volna meg, sosem tartottam volna szép lánynak. Szemüveg nélkül pedig gyönyörű.

2012. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!