Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Éreztél már gyűlöletet vagy...

Éreztél már gyűlöletet vagy félelmet olyan ember iránt akit csak látásból ismersz?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy nem ismered rendesen,csak egy helyen dolgoztok,vagy egy helyen laktok vagy egy uszodába jártok stb.Csak látásból ismered de zsigeri gyűlöletet érzel iránta vagy éppen nagyon félsz tőle?
2012. febr. 26. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én pont egy olyan ember vagyok.

Sokan valamiért tartanak tőlem.

Nem tudom mi lehet az oka.

Régebben csak fekete cuccokban jártam, és van pár tetoválásom is. Először azt hittem amiatt.

Ha színes cuccokban megyek oda valakihez eltakart tetoválásokkal akkor is lehet érezni rajta hogy tart tőlem. Nem igazán félelem ez szerintem, csak odamegyek egy emberhez aki határozott, és egyből félénk lesz.

2012. febr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát ez érdekes.Mondjuk engem nem érdekelnek a tetoválások,meg semmi ilyesmi.

Tőlem amúgy a gyerekek és az állatok rettegnek nagyon,ha mosolyogok rájuk és kedves vagyok akkor is,ez elég hülye dolog :)

de van olyan pali a környezetemben aki csak simán bunkó de végül is nem is ismerem,de valahányszor meglátom,a vérét kívánom..

2012. febr. 29. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!