Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Éreztél már gyűlöletet vagy...

Éreztél már gyűlöletet vagy félelmet olyan ember iránt akit csak látásból ismersz?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy nem ismered rendesen,csak egy helyen dolgoztok,vagy egy helyen laktok vagy egy uszodába jártok stb.Csak látásból ismered de zsigeri gyűlöletet érzel iránta vagy éppen nagyon félsz tőle?
2012. febr. 26. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, általában a tapintatlan, nagyhangú embereknél érzek hasonlót. Uszodában van ilyen, a szaunában egyszer beszélgettünk, de csak úgy mint, ahogy az ember szól egy másik emberhez, semmi különös. Na utána rám szállt. Ki nem állhatom. Legszívesebben menekülnék, vagy elkerülném azt a helyet. Nálad mi volt konkrétan?
2012. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy nem szimpatikus valaki, de gyűlöletre vagy félelemre még senkivel kapcsolatban nem emlékszem.
2012. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A buszok hátuljában ordibáló cigány hordáktól kifejezetten félek.
2012. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, na én ugyanígy vagyok, a vasútállomásokon.
2012. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Közös gyakorlaton van egy csaj, akitől egyszerűen kiráz a hideg. Be nem áll a pofája, teszi az agyát - harmadéves lenne, második FÉLéves tárgyat csinál -, riheg-röhög össze-vissza, 45 perc alatt képes teljese kiakasztani.

Egyébként, akik irritálnak: divatmajmok, plázap*csák, retro keretes szemüveget hordók, akik ennyi erővel kitehetnék a h*lye gyökér vagyok táblát is magukra, na meg a tipikus szőke p*csák, akik két perc és fél mondat alatt képesek az agyamra menni.


Ez nem gyűlölet, szimplán irritálnak.

2012. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most konkrétan emberekre vagyok kíváncsi kedves két utolsó :) az általatok említett esetben mindenki úgy érez mint Ti.


Nekem sok ilyen van,én kegyetlen indulatot tudok érezni egy-két ember iránt akit nem is ismerek,vagy csak alig.Ha az első (és talán egyetlen benyomásom) az hogy bunkó(pl mert nem köszön) akkor hihetelen haragot érzek iránta,legszívesebben elintézném.

2012. febr. 26. 13:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó elötti kettőre gondoltam :D
2012. febr. 26. 13:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek irányába titkolt rokonszenvet táplálunk.
2012. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már mások is említették, de én is az üvöltő/káromkodó/kihívóan szemetelő cigány falkákkal szemben érzek zsigeri undort - és igen, jogos félelmet is.
2012. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De mint én is említettem feljebb,nem cigányokról szól a kérdésem hanem emberekről!A cigány kérdéshez egyértelműen mindenki egyformán áll hozzá.Most itt emberekről kérdeztem.
2012. febr. 26. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!