Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Hogyan pisiltek? Lányok,...

Fiúk! Hogyan pisiltek? Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ma etika órán a tanárunk azt hangoztatta, hogy szerinte undorító dolog, ha a férfiak állva pisilnek; ráadásul kényelmetlen is. Ti magatok ezt milyennek tartjátok? Fiúk, ti hogyan pisiltek? Lányok, ti pedig melyik 'módszert'(állva/ülve pisilés) tartjátok szimpatikusnak a párotoknál?
2012. jan. 27. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem ilyen minden nő. Amúgy ők szerencsések. Én ki tudo borulni attól, amikor látogatóba megyek valakihez, és látom a falon a pisit. Gyanítom, ők nem veszik észre.
2012. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

Két fiúval lakom együtt egy albérletben, és az egyikük annyira bunkó, hogy rendszeresen lehúgyozza a wc-deszkát. Tehát ezek szerint b.szik felhajtani.

Én most már felhajtva hagytam, így is fogok ezután tenni, hátha kevesebbszer lesz lehúgyozva.


Én azt vallom, hogy piszoárba kell csak állva vizelni, a wc-be ülve. Mindezt azért, mert a cseppek felfröccsennek. A nadrágjuk is csupa apró húgycsepp lesz, de ez még hagyján, ha nem a pasim nem sok közöm van hozzá, ahhoz azonban igen, hogy a padlóra is szétszóródik. Én meg ott lépkedek a wc mellett papucsban, majd hordom be a szobába. Marha jó, mert zokniban is szoktam lenni a szobában, lakásban, de ezek után nem kéne. Vagy kéne rendszeresítenem egy csak fürdőszobai papucsot.

2012. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

Előző vagyok, lány vagyok, de gondolom kiderült.

Ha pedig a pasimról van szó, az a szimpatikus, ha meg is törli magának, miután vizel.

2012. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%

Pisiljetek egyszer meztelenül fiúk, érezni fogjátok a lábatokon az apró cseppeket. Mindez a nadrágotokon landol, ha fel vagytok öltözve, csak akkor nem érzékelni, de az sem túl gusztusos.

Nyáron is jól megfigyelhető, ha a szabadban vizeltek, a nap fényében látszódik, hogy elég rendesen szétterülnek, szétfröcsögnek a cseppek. Hát, ezért nem kell a wc-be állva pisilni.

2012. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

"Pisiljetek egyszer meztelenül fiúk, érezni fogjátok a lábatokon az apró cseppeket. Mindez a nadrágotokon landol, ha fel vagytok öltözve, csak akkor nem érzékelni, de az sem túl gusztusos.

Nyáron is jól megfigyelhető, ha a szabadban vizeltek, a nap fényében látszódik, hogy elég rendesen szétterülnek, szétfröcsögnek a cseppek. Hát, ezért nem kell a wc-be állva pisilni."


Lány vagy, mi?


Az etika tanárod az valami hiper-magasztos elvek által átitatott idióta. Nem mindent kell megváltoztatni az egyenjogúság érdekében. Ezt pl. nem.

2012. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A párommal együtt még 2 fiú van az albérletben és még sose volt körbehugyozva a WC, pedig állva pisilnek. Az ülőkét is fel tudják hajtani. A másik, hogy milyen a WC kialakítása, a mienk pl nem "pihenős" vagyis minden egyből a lyukba kerül, így ha valaki bele is pisil, nem fröcsög ki a dolog, a másik az, hogy nem 2 mről célozgatnak bele. Meg nekik kényelmesebb állva elintézni.

Az egyetlen amit nem bírok, ha utána nem mosnak kezet.

2012. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy ezt leírtad, és nálatok tudnak vizelni a fiúk, de ezzel nem vagyok kisegítve.

Nálam ezután is le fogja húgyozni a srác, mert lusta felhajtani, hogy szakadna le a keze. Természetesen egyikük sem mos kezet wc-használat után, hogy fordulnának fel.

De tegnap délután óta fel van hajtva a wc-deszka, mert úgy hagytam, azóta még nem kellett nagydolgozni a másiknak ezek szerint, mert biztos le lenne most hajtva.

A húgyozos barom meg most nincs itthon.

2012. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is állva vizelünk itthon. És nem szokott kifröcsögni. Ismerni kell a technikáját, egyébként nem egy nagy wasistdas.

És pisiltem már meztelenül, de soha nem éreztem, hogy húgypermet borítaná be a lábam. Lehet, hogy itt a kedves válaszolók zömének igénytelen a párja és összefröcsköli a helyiséget, de lehet normálisan is vizelni állva.

Ha meg mégis kifröcsög, fel lehet mosni "még melegében".

Ne akarjátok már ráerőltetni a férfiakra ezt az ülvepisilős dolgot.


A wc deszka eláztatása valóban méretes tahóság.

2012. jan. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
álló farokkal kicsit nehéz de bele lehet jönni
2012. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Higgyétek el pedig, hogy kifröcsög. Csak annyira apró cseppekben, hogy láthatatlan, illetve azonnal felszárad. De attól még olyan a padló.

Onnan is tudom, hogy fröcsög, mert én lányként, mikor ülve pisilek, van, hogy érzem a fenekemen, hogy felfröcsögnek a cseppek. A wc kialakításától is függ, ez igaz. Tehát nálam ülve pisilve közelről érkezik a wc-be a vizelet, mégis felfröcsög. Akkor pláne hogy kifröcsög, ha magasabbról érkezik bele a sugár.

2012. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!