Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Hogyan pisiltek? Lányok,...

Fiúk! Hogyan pisiltek? Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ma etika órán a tanárunk azt hangoztatta, hogy szerinte undorító dolog, ha a férfiak állva pisilnek; ráadásul kényelmetlen is. Ti magatok ezt milyennek tartjátok? Fiúk, ti hogyan pisiltek? Lányok, ti pedig melyik 'módszert'(állva/ülve pisilés) tartjátok szimpatikusnak a párotoknál?
2012. jan. 27. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
96%
hát jó hülye a tanárod :D
2012. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is feltűnt! :D Jó ideig erről beszélt és elhatároztam hogy felteszem nektek ezt a kérdést. Várom a válaszokat!
2012. jan. 27. 15:33
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

nem normális ez a tanár. férfi vagy nő? kora?

(ha férfi akkor homokos, ha nő, akkor feminista)

2012. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia!

A tanárod am ffi, vagy nő? Bár ha azt is mondja, hogy kényelmetlen is, akkor gondolom tapasztalta, hogy milyen, tehát ffi. Ha meg ffi, akk mi baja van? Pisiljen akk ülve ha őt feszélyezi az állva pisilés, de ne verje bele a személyes véleményét másokba.... nevetséges.


Amúgy válaszként: én ülve, mert túl alacsonyan van nekem a WC kagyló. A piszoárt jobban is szeretem. KÉNYELMESEB.

:D

2012. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*BB
2012. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Én kézenállva szoktam-szeretem a kihívásokat.
2012. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Nő vagyok, a páromról tudok nyilatkozni.

Máshol nem érdekel, hogy pisil, de nyilván állva, az ember nem ül le egy nyilvános vécében.

Itthon viszont ülve. Szerencsém van, ő eleve így csinálja. De ha nem így csinálná, akkor is elvárnám. Ennek egyszerűen az az oka, hogy amikor az ember egy méterről pisil a kagylóba, az bizony kifröcsög. Akkor is, ha nem céloz mellé. A csempét meg persze nekem kell lemosni. Gusztustalan.

Így viszont tiszta a csempe, nekem se kell a pisiben tapicskolnom, miközben takarítok, és mivel nincs telepisilve a fürdő, megspóroltuk a különféle illatosítókat is. Mivel tisztaság van, nincs büdös.


Szerintem: akkor pisiljen állva egy pasi otthon, ha vállalja, hogy a vécé kétméteres körzetét takarítja. Rendszeresen, mondjuk kétnaponta, hogy ne legyen büdös és undorító.

2012. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
18:20 úristen, remélem nem ilyen minden nő.
2012. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én párom állva pisil, és bármilyen hihetetlen nem kellet még soha a pisit takarítanom, és soha nem fröcsög szét.Pedig volt hogy közvetlenül utána mentem wc-re szóval a felszáradás is kizárva.

Ja és büdös sincs a wc-mben pedig nem használunk illatosítót mert számomra elviselhetetlen.

2012. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Férfi a tanárom, nem homokos, vannak gyerekei! :) Érdekes dolgokat írtok!
2012. jan. 27. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!