Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehet ne ezt még finomabb...

Hogy lehet ne ezt még finomabban, érthetően, érzékien megfogalmazni röviden?

Figyelt kérdés
Bármilyen információ segítheti a közösségünk előbbre jutását...szeretettel várjuk a betegek jelentkezését is! rákos és leokémiás gyermekek klubja van folyamatba...
2012. jan. 25. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
először is helyesírási hibák nélkül kéne...
2012. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A megfogalmazásra nem vállalkozom, mert ahhoz valóban átlagon felüli képességek kellenek, de: kérlek, a kérdésedben (nem tudom, lehet-e ilyet csinálni?) az "érzéki"-szót javítsd ki "érzékletes"-re. A kettő jelentése nagyon más!

A kezdeményezésnek pedig minden tiszteletem és rokonszenvem.

2012. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves 2.-dik válaszoló azt a szöveget kellenne kb azt átírni amit idaírtam
2012. jan. 25. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Érdeklődők!


Közösségünk, a Tumoros és Leukémiás Gyermekek Klubja, a társas kapcsolatok megkönnyítésével is szeretné elősegíteni tagjai gyógyulását. Szülőket, gyermekeket, támogatókat - betegeket és egészségeseket egyaránt - szeretettel várunk. Bármilyen információt köszönettel fogadunk, amely közösségünk tovább fejlődéséhez hasznos lehet.


Kb. ezt lehetne írni - gondolom én.

Az a válaszoló pedig, aki a skeanhedeket keverte ide, vagy éretlen, buta kölyök (de az sem menti!) vagy, - ha felnőtt, amire gondolni is szörnyű - egyszerűen csak szégyellje magát.

2012. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én meg véletlen hasznosat nyomtam annak aki a skeanhedeket keverte ide...utolsó válaszoló köszönöm a többiek nevébe is!
2012. jan. 25. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor elolvastam, nem tudtam magamhoz térni.

Szeretettel kívánok nektek minden jót, ami tőlem telik.

2012. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!