Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szilveszteri házibulinkban a...

Szilveszteri házibulinkban a társasházban lakó idős asszonyt megleptük egy kis szaloncukorral. Ebben van valami elítélendő?

Figyelt kérdés
Társasházunkban lakó idős néni aki nagyon szeret kavarni, nagyon rossz indulatú, és mindenkit kibeszél. Mi szilveszter alkalmával a tavalyról megmaradt szaloncukrainkat összegyüjtöttük, majd ivászat közben kibontogattuk, és beleöntöttük a posta ládájába. Összesen 5 kg körüli mennyiségről van szó. Ez egy ajándék. Ebből para nem lehet ugye?

2012. jan. 2. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
" Ez egy ajándék " - te örülnél neki?
2012. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát hogy is mondjam... Nem éppen egy kedves gesztus, de szerintem ez belefér a csínytevés kategóriába. Mármint kárt nem okoztatok vele, legfeljebb némi bosszúságot.
2012. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Jesszus! Mekkora lehet a postaládája, hogy belefért 5kg szaloncukor?

Nem lehettek valami édesszájúak ha ekkora mennyiség megmaradt egy évig.

Egyébként meg ha megtudja, hogy ti voltatok maximum megmossa a fejeteket más nem tehet.

Ha meg nem tudja akkor megúsztátok de ez akkor sem volt egy épelméjű ötlet. Inkább az ajtaja elé kellett volna rakni egy üdvözlő kártyával.

2012. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát... még mindig jobb, mintha valami büdös gusztustalanságot tömtetek volna a postaládájába.
2012. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is pont arra gondoltam, mint a harmadik válaszoló. Felétek ekkora postaládák vannak, hogy belefér 5 kg szaloncukor? Az enyémbe szerintem egy 400 grammos csomagot se tudnék beletenni :)
2012. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem poén :D
2012. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
okádtatok volna bele...jobb lett volna :DD
2012. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem gáz, nekünk egyszer egy égő papírt raktak bele a postaládánkba. Utána elég undorító lett. :(
2012. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Bárcsak az én ládámba tenne már valaki 5kiló szaloncukit. Vagy akármilyen finomságot.

De a kicsomagolással igazán ne fáradjatok majd megoldom magam:)))

2012. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a szaloncukrok előtt egy kisebb borítékba haverom beleszékelt, majd ráírta: Boldog Karácsonyt :)
2012. jan. 2. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!