Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az érdekes videóról?

Figyelt kérdés
Az ilyen embereket elsősorban nem a pénz érdekli. És az élet apró örömei teszik őket boldoggá. Én büszkén mondhatom, hogy ilyen ember vagyok. Találtam Egy érdekes videót, amit mindenkinek meg kellene néznie. Egy ilyen apró dolog,az egész napunkat megváltoztathatja... http://www.youtube.com/watch?v=nwAYpLVyeFU
2011. nov. 27. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hülyeség, a tapasztalat azt mutatja, hogy egy átlagos képességű személy sokkal többet ér el, ha önző, kihasznál másokat és visszaél a megszerzett előnyével, mint egy okos, de segítőkész és önzetlen ember.
2011. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy többet ér el, de nem lesz boldogabb....

Próbáld ki: egy hétig minden nap tegyél valami jót 2-3 emberrel. Valami olyat, amit egyébként nem tennél. Csak egy hét! Nem hosszú idő, egy próbát megér! Ez alatt az egy hét alatt nézd úgy a világot, hogy keresd, hol tehetsz jót, hogy a nap végére mindig összejöjjön a 2-3 jótett. Nem könnyű, de egy hétig ki lehet próbálni.

Garantálom, hogy sokkal jobban fogod magadat érezni a bőrödben ennek a "próbahétnek" a végére!

2011. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég Szomorú ez a tapasztalat... Köszönöm a válaszokat;)
2011. nov. 27. 15:03
 4/4 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett. Mindig igyekszek valami jót tenni, ha tehetem/találok rá alkalmat, megteszem. Bárcsak minden ilyen lenne... :)
2011. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!