Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Heti két fürdés nagyon kevés?

Heti két fürdés nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Erről a kérdésről ugrott be: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Az én szüleim így neveltek engem. Szerencsére nem szivattak érte az iskolában(vagy nem a szemembe mondták), meg amióta egyedül fürdök, 11 éves korom óta, gyakrabban zuhanyzom. Általában két naponta, de edzés után, vagy ha valami miatt leizzadok, koszos leszek akkor mindig lefürdök (és a családtagjaim is).


Viszont a szüleim és a kistesóm most is így fürdik. Most kezd kamaszodni (12 éves fiú), és ez így elég gáz. Ráadásul utál fürdeni. Beszéltem anyával, ő is megérti hogy kamaszkorban gyakrabban kéne fürdenie, de a heti kettőre is alig tudja rávenni. Én nem érzem büdösnek, de ti mit gondoltok? Félek hogyha az osztálytársai megtudják, kiutálják.


2011. okt. 16. 18:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
Naponta egyszer legalább fürödj le. Estére le kell magunkról mosni az izzadtságot, és ha még nem is csinálsz semmit, akkor is a szervezet termeli, és annak bizony szaga van. Főleg, hogy lány vagy, feltétlen tisztálkodnod kell!
2012. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!