Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem tartanak...

Szerintetek nem tartanak melegnek ha szeretek sütni és fiú vagyok? 12/f

Figyelt kérdés

eddig csak brownie-t sütöttem egyedül

de szoktam tojást meg pudingot stb.

(nincs ott közbe eggyik szülőm se)


2011. aug. 10. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Különben is, a legjobb szakácsok férfiak.
2011. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért???? Öcsém is szakács, és ebben a korban kezdte. Mindenfélét sütött-főzött, én voltam a "kísérleti nyuszi" :)
2011. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj ezzel. :)

Akár mehetsz szakácsnak is, ha ennyire érdekel a téma. Szerintem hasznos dolog is, hogy elsajátítod a sütés/főzést. Amúgy meg a legtöbb szakács férfi;).

2011. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. [link] Nézd meg és keress köztük nőket (nem nagyon fogsz találni. :)


2. Szerinted - ha majd megnősz - hány lány fog olvadozva a karjaidba omlani, mikor főzöl neki valami finomat és gyertyafény mellett tálalod? :)


3. Egy nő az esetek többségében azért főz, hogy a családja jól lakjon... de egy férfi a főzés öröméért, azért hogy kreatívkodjon, ínyenckedjen, használja a fantáziáját...


Szerinted melyik a jobb elfoglaltság? :)

2011. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kössz
2011. aug. 11. 11:20
 6/9 anonim válasza:
Dehogyis. :DD Lehet hogy később menő szakács vagy cukrász leszel. :))
2011. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiú tesóm 15 éves és cukrásznak tanul. Nagyon jól megy az iskola neki ésnagyon finomakat süt! ;) Csak egy kicsit lett lányos, mert szinte csak csaj osztálytársa van. Hosszú melírozott hajú és néha használ alapozót és szemhéjtust.
2011. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez tök zsíír!!:D Még meg is gazdagothatsz, ha ilyen korán kezded ;D Lehetsz valami profi cukrász, és kisérletezzél! Csinálj új sütiket és esetleg csinálj egy szakácskönyvte persze nem igazit, csak tervezd meg és azt tőzzed ki célodnak, hogy egyszer igazi legyen :)
2011. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csak így tovább :)) én imádom, amikor a párom főz, olyan ügyes és büszke is vagyok rá nagyon

19/L

2011. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!