Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan viszonyultok a lányok...

Evelynxx kérdése:

Hogyan viszonyultok a lányok lent említett szokásaihoz?

Figyelt kérdés

Pl. ezekhez a cijó, köfci, láwcsi, puszcsi, cejetlek kifejezésekhez, meg az igen "gazdag" sminkekhez, csilli-villi pink szereléshez, stb...


Szerintem ezek már pöppet idegesítőek, mégis szinte körbevesznek a mindennapokban, és a fiúk többségének is ez jön be...


2011. aug. 10. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
és a "pöppet" az nem idegesítő?:D
2011. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ütni vágni őket amíg mozognak aztán majd leszokik róla :D
2011. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet a selejtes egyedek mondanak. Ez pedig a másik oldalon található selejtes egyedeknek jön be. Szóval én az ilyeneket kerülöm, mert őszintén: egy ilyennel miről lehetne társalogni?
2011. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pöppet elfarkalni őket.
2011. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azon csodálkozom, hogy hány ilyen kérdés van, hogy kiket idegesítenek ezek a szavak, miközben én kb. sehol máshol nem látom ezeket a szavakat leírva, csak itt, ilyen kérdéseknél.

Persze lehet, hogy én mozgok rossz körökben, ezért van ez.

Az, hogy ki mit vesz fel vagy hogy sminkeli magát, nem érdekel. Annyira mindegy. De ahogy látom, téged eléggé frusztrál, hogy nem néznek meg azok a srácok, akikre szemet vetettél. :)

2011. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, lehet bennem van a hiba, nem kéne ezekkel fogalakoznom. Csak páran már igencsak túlzásba viszik, legalábbis az én köreimben. A fiúzással kapcsolatban.. én csak egyvalakire vettem szemet, és vele van is valami kialakulóban..:)
2011. aug. 10. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki ilyen szavakat használ, és így néz ki, mint amilyenekről a kérdező is ír a kifejtésben, azok a természet súlyos nagy tévedései.


"Ők a jövőnk zálogai. De rohadjak meg, ha kiváltom!" Hofi

2011. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!