Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket is idegesít, hogy...

Titeket is idegesít, hogy elkérik a boltban a cigi vásárlásnál a személyit, holott jócskán elmúltatok 18 évesek és - ha tárgyilagosak vagyunk - látszik is?

Figyelt kérdés

Engem akkor akasztanak ki a legjobban a pénztárosok, mikor áll a sor, előveteti a személyimet, és némelyik olyan béna, azt se tudja, mit kell nézni ( némelyik még be is azonosít, vajon én vagyok - e a fotón? - esküszöm, egy rendőr nem csinálja ezt..)

A többi ember meg bámul ki a fejéből, hogy mi ez a sz@rakodás?

És hát, ugye óhatatlanul is lesik az embert, "vajon tényleg nagykorú lehetek - e?"

Megjegyzem: Elég alacsony vagyok ( 150 cm :P), de - könyörgöm - az arcom nem olyan, mint egy kisiskolásé!


2009. ápr. 10. 21:58
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
ezen nem kéne kiakadni. én mosolyogva mindig azt mondom,h "Ön szerint?". Ha aszongya,h mutassam,mutatom. Ez is a dolga
2010. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Tőlem szokták a Tacskóban mindig elkérni, amikor alkoholmentes sört veszek. Elmúltam már én is 18, de mindig vicces.

Tesómtól meg a benzinkútnál, és az eladó csaj nem tudja, mit kell nézni a jogsin, és minden egyes alkalommal elkéri, pedig tesóm mindig ott vesz bagót (még csak nem is magának). Mondtam, hogy nem kellett volna megborotválkoznia.

2010. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!