Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » "Viszlát" helyett hogy köszöns...

"Viszlát" helyett hogy köszönsz el kórházban, orvosnál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Viszontlátásra!
2011. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg, hogy nyilván egy orvost nem akarok viszont látni, sem a kórház személyzetét...
2011. aug. 5. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó napot kívánok! A patikában is így szoktam. De attól függetlenül hallottam már így köszönni boltban is eladót. És nekem tetszik, hiszen "jó napot" kíván! :)


Már máshol is köszöntem így el, például mentem el az uszodából és kint ült a ruhatáros hölgy, akivel csak így elmenet találkoztam (kedvelem is )és úgy köszöntem, hogy jó napot kívánok :)

2011. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval ezzel azt akartam mondani, hogy nem csak abban az esetben mondhatjuk, ha nem akarunk már oda többé vissza menni stb:)
2011. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
További szép napot!
2011. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden jót kívánok.

Legjobbakat.

STB.

2011. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!