Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Április 1. -én a suliba...

Április 1. -én a suliba milyen őrültségeket csináltatok eddig? Vagy milyen jó ötleteitek vannak erre a napra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, aki azt írta, hogy németül tartottak órát


Gyerekek.. Most aztán nem fognak velük kicseszni... Kérvényeztük az igazgatótól, és bolondtanítás lesz, a kicsiknek tartunk órát... meg mászkálunk, meg ilyenek :D

2010. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
77%

Hat...en iden ezzekket csinaltam:

-megforditotuk az osztalyt es meg a tabblat is masikfele raktuk s hatal ultunk...a tanar meg mergeben tesztet iratot (nincs humorerzeke xD)

-WC papiral szetkentuk az ostalyt 8 tekercs WC papirt hasznaltunk......es az ajtora ki irtuk hogy, Koz WC

-pe szocsosztuk a tablat es nem lehetet egesz nap ra irni

-ki irtuk az JTORA HOGY 2. OSZTALY ES Atablara azt hogy: ,,Ez a 2. osztaly maga az 5. ket keresi menjen vegig mind a 3 emeleten es abban az osztalyban vagyunk amejiken azt irja hogy 5.c. ik!!!,, es minden osztalyra mast irtunk es a tanar egy fel oraig kereset mer egyikre se irtuk hogy 5.c. es mikor letuk hogy kezd idekes leni ak vissza mentuk az osztalyba es ugy tetunk mitha nem tortent volna semmi ....xD

hat nagyabol ennyi xD

2010. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
62%
utolsó válaszoló : az még nagyobb poén lett volna , ha megtanultál volna helyesen írni
2010. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
85%

Mi megfordítottuk az osztályt, az egészet átpakoltuk a csap felé

beszappanoztuk a kilincset

az egész táblát bekrétáztuk és 25 perc volt leszedni

aztán a tanár feleltetett (pont engem + egy haverom) és az volt a kérdés h mi a közös a húsvéti nyusziban meg a tojásokban, a haveromnak nyuszit kellett rajzolni:) volt röhögés

törin senkinek se volt kész a leckéje és mindenki hülyeséget mondott ha kérdezték (pl. mikor volt a honfoglalás? Pisti bácsi biciklivel ment, de elesett és eltört a lába:P)

tesin minden hülyeséget magunkra raktunk, pulcsi nyakba, nadrág fejre, sálat lábunkra kötöttünk, ilyenek, és így mentünk be órára. a tesitanár nem volt kedves, majnem figyelmeztetést kapott mindenki

2010. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!