Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Április 1. -én a suliba...

Április 1. -én a suliba milyen őrültségeket csináltatok eddig? Vagy milyen jó ötleteitek vannak erre a napra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 14:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

-az összes tantárgyat ami aznap volt mi tartottuk meg

-mi hetedikesek voltunk és kicseréltük az osztályunkat az első osztályal(egy óra az első osztályba volt):D

-fogpasztával bekentük a kilincset,székeket bekentük vele

-az osztályfőnökünket elhitettük azzal hogy az egyik osztálytársunknak beszakadt a feje(kishíján szívrohamot kapott)

-megfordítottuk az osztályunkat

-pukipárnát raktunk a tanári székre(úgy tettünk mint ha nem tudnánk semmiről és elhitettük a tanárral hogy ,,ő pukizott") :D


most csak ennyi jutott eszembe :)

2009. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

-ragasztottunk a tanári székre :) (akinek nem volt pénz a kártyáján,azé ment a székre,akinek volt rajta annyi h csörizzen az hívta a székeseket) vicces volt mikor a tanár leült nem tudta mi rezeg alatta :9 mindig felpattant,de akkor persze abba hagytuk a hívást

-mereven egy sarokba bámult az osztály egész órán,mintha lenne ott vmi,a tanár meg csak nézte h mi mit nézünk

-elbujtunk az ebédlőbe,és mikor be ment a tanár nem volt ott senki,egy darabig bent ücsörgött,hátha csak késünk zsünetről,aztán egy 10 perc mulva kijött,akkor mi visszamentünk és ugy csináltunk mintha végig ott lettünk volna. A tanár meg ugy csinált,mintha csak most jött volna :)

2009. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
telefonokat
2009. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi mindig más osztályba mentünk órára. Tehát irodalom helyett az elsősökhöz, és fizika helyett be a nyolcadikba. Az volt a szívás, hogy egy tanár igazolatlant akart adni, és mivel ő annyira "vicces" ezért németül tartott órát :S :/
2009. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Amikor megkérdezte, hogy kinek nincs kész a házija az egész osztályfeltette a kezét. Majdnem elkezte írni a névsort a tanár.
2009. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Ajánlom, hogy akasszatok valahonnan ilyen szalagokat, amiket gázszerelésnél, vízszerelésnél, villanyszerelésnél szoktak használni és ragasszátok be vele a megfelelő helyiséget.

Én egyszer 2 napra a WC-t lezártam egy VÍZ VÍZ VÍZ szalaggal. :P

2009. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gimis voltam, április elsején bekentem barna cipőkrémmel a WC lehúzóját, a belső kilincset, és az ajtólapot is megmaszatoltam, mintha valaki papír helyett "használta" volna. :D A folyosón lévő itatót szintén bekentem vele. Egy darabig a WC-ben figyeltük a reakciókat a barátnőimmel, aztán ott álltunk a folyosón és szétröhögtük magunkat, ahogy kakaszagot véltek érezni egyesek az itatónál. Szép dolog a pszichológia! :D XD Eszméletlen jó buli volt! :)
2009. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
8.ban megcseréltük az osztályt a párhuzamos osztályal. a tanár nem vett észre semmit, csak amikor a naplóból elkezdett neveket olvasni,akkor nevettük el magunkat. volt olyan is gimiben hogy elbújtunk a folyosón a tanár meg mivel nem volt az osztályban senki lement egy emelettel lejebb, és a lépcsőn a hátunkmögé került. beterelt bennünket az osztályba, elővetette velünk a papírt hogy röpdolgozatot írunk. csupa nehéz kérdéseket diktált aztán eltetette velünk a papírt, mondván áprilili.
2009. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
87%
Krétatartó le----> kilincs mögé betettük és a krétataró kiért a falig ezért a tanár nem tudod bejönné 25 perc múlva beengedtük ..kiment tankönyvekért visszazártuk és szünetre kimentünk mintha misem történ volna :D
2009. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
85%
Holnap lesz ápr. 1 már mindent kiterveztünk:D Fizika:mindenkinek megmondjuk ,hogy maradjanak bent a terembe és az egyik haverom elkéri a gondoktól az osztálytermünk kulcsát aztán bezárjuk azt.Ének: egy párnába beteszek 2db. fingópárnát amit majd ráteszek a tanáriszékre.Matek:elbújjunk a wc-be és nem megyünk be a terembe.
2010. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!