Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lehet látni valakin, hogy mit...

Lehet látni valakin, hogy mit gondol rólam, vagy hogy érzi magát?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a dilis, de azt vettem észre, hogy van akin látom, hogy ha rám néz, mit gondolhat rólam.Nem tudom miért, de ha valakinek belenézek a szemébe, lehet látni, hogy Ő ilyen gonosz, vagy kedves, vagy hülyének néz engem.

Vafy tetszem neki.

Van ilyen? Lehet valakin látni, hogy mit gondol, érez?


2011. máj. 14. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A szem a lélek tükre. A legtöbb ember tekintete elárulja a belső énjét és a gondolatait.
2011. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet látni persze, de azért hogy helyesen értelmezd, szükséges némi pszichológiai ismeretanyag, mert különben csak belemagyarázás lesz meg félreértések
2011. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet látni a gesztusain a szemén , a nézésén , minden mozdulat tanúskodik valamiről és minden szó hangsúly is.

A sunyi , sutyerákság messziről kiabál és a téves önkép is.

A szegénység ,a nélkülözés ,a boldogulni nem tudás ,a lustaság és az önzés is nehezen takarható jeleket ad.

De az értelem , a tapasztalati úton szerzett tudás és begyakorlottság is.

Csak győzd figyelni és észrevételeid félretenni, nehogy előítéletekbe ess.

2011. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!