Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kisebb városokban miért...

A kisebb városokban miért ítélik el a "különlegeseket"? Megéri "szembeszállni" velük?

Figyelt kérdés

aki merészebb stílusú, öltözködésű, hajviseletű arra máris rossz szemmel néznek és szól róla a különféle pletyka. ez pedig nagyobb városba még előny is valamilyen szinten.


lehetséges, hogy ha sokáig hajtogatjuk ezt a stílust akkor végül elfogadják, esetleg még tetszik is nekik?


2011. ápr. 10. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aki feltűnő akar lenni az vállalja be hogy a többségnek nem fog tetszeni. Ezzel nincs semmi baj. Aki szégyenlős ne mutogassa magát.

Szerintem vidéken és nagyvárosban ugyanaz a helyzet. Csak nagyvárosban már tesznek rá az emberek, mert több olyat látnak a nagy tömegben, tehát megszokták.

2011. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyvárosban nem törődnek egymással az emberek.Kisvárosban ismer szinte mindenki mindenkit és annak az apját, anyját.

Annak van igaza aki azt írta, h aki különbözni akar az viselje annak a következményeit is.

Én is méteres hajakkal mászkáltam ifjonti bohó fejjel , rocker korszakomban.Sokszor zenésznek néztek .Pedig nem is tudok zenélni csak papíros fésűvel. Amikor erre visszagondolok szégyellem magam kicsit.De amikor a sok nőci jut eszembe akiknek a göndör hosszú hajam jött be és valószínűleg az , h meg is tudtam nevettetni őket, már nem annyira szégyenkezem.

24 éves koromra kinőttem ezt is hála a Jóistennek aki a Maga hasonlatosságára megteremtett engem is:)

2011. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
50%
Haver nem vagy egyedül én is vmi merészebet felveszek va vmi már meleg vok de ne foglalkozz velük szűklátó tanyasi parasztok
2011. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!