Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy tanár az egész osztály...

Ha egy tanár az egész osztály elött le fogyatékosoz, le hülyéz akkor meg sérti a személyiség jogomat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Sőt, ha lefogyatékosoz az a saját szegénységi bizonyítványa, hogy felnőtt ember, pláne tanár létére, ezzel akar megbántani.

2011. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem sérti,csak egy büdös paraszt.ilyen nem való tanárnak.
2011. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondj annyit. Te sem jutottál messzire a diplomáddal...Fogyatékosokat tanítasz. és vágj ilyen arcot:


[link]

2011. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tetris ***** válasza:
100%

Sajnos olyan emberek is kaphatnak tanári diplomát, akik arra a személyiségükből adódóan alkalmatlanok.

Ha egy tanár ilyet mond, akkor saját magáról állít ki egy szegénységi bizonyítványt.

Ezért kellene egy pszichológiai tesztet bevezetni a tanároknál, hogy az ilyen idióták ne mehessenek erre a pályára.

2011. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

lehet, hogyha megtanulnál helyesen írni, és nem szenvednél fogalomzavarban, akkor nem mondana ilyet.


egyébként személyiségi jog.


valamint ha ilyet mond, akkor megszégyenít és becsületsértést követ el. a személyiségi jogokhoz ennek semmi de semmi köze.

2011. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előbbi válaszban logikai hiba van. Biztos csak megzavarták írás közben.
2011. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg fogyatékos vagy, akkor ez nagy hiba a tanár részéről.

Amennyiben nem, akkor meg a tanár bejött az osztályterembe és se szó se beszéd egyenesen neked szegezte az említett kifejezéseket?

Valamiért nekem ez a történet hiányosnak tűnik!

2011. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
34%
Lehet, hogy igaza van?!?! Én nem tanár vagyok, de láttam hogy mit művelnek a sulikban mostanában a diákok(és nem csak egy suliban), hát kevés normális ember volt..
2011. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Nem feltétlenül a tanárt kell lehurrogni. Ha a megszégyenítésnek nevelő hatása van és a tanár ismerve a diákot tudja hogy ezzel eléri a célját akkor belefér. Ha valóban egy fogyatékos hülye vagy as a tanár nem gyógypedagógus akkor nyugodj meg nem pazarolná rád az idejét feleslegesen. Ha nem aláznak földig akkor néha egy kis szidás még jól is jöhet. Legyen bizonyítási vágyad és tegyél róla hogy tanárod más véleményen legyen. Nem ilyen helyekre kell rohangálni panaszkodni!
2011. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nekem ezt mondta a műszaki-ábrázolás tanárom, mikor látta hogy rosszul csináltam meg a házimat:

"Alex, te egy trágya vagy..." Negyed óráig ezen röhögtünk! Ne szívd mellre, ha hülye, hát szenvedjen!

2011. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!