Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közeledő nőnap alkalmából mit...

Yuda kérdése:

Közeledő nőnap alkalmából mit adhatnék, hogyan oldhatom meg, ha közel két tucat nővel dolgozom?

Figyelt kérdés
Iskolában dolgozom és annyi pénzem nincs, hogy 15- 20 nőnek vegyek külön virágot.Kíváncsi lennék tapasztalatokra.
2011. márc. 3. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly vettem egy doboz Raffaellót, és mindenkinek adtam egy szemet, és boldog nőnapot kívántam nekik! Hozzátettem, hogy a virág elhervad, az édességtől meg legalább megnő a fenekük, annak legalább nyoma marad!


Bár rólam tudják, hogy elmebeteg vagyok!

:D

2011. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Még azt megemlíteném, hogy a cégtől még ennyit se kaptak!


Ha nagyon le vag égve akkor vegyél ki 8-ára szabit, vagy menj el betegállományba!


-első-

2011. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy csokor virág,és az marad benn


vagy láttam ilyen apró fokföldi ibolyát 150 ft-ért,igaz pici cserépben de majd megnő


vagy van több férfi kolléga? összedobni és mindenkinek egy szál szegfű


nálunk jó, a cég állja a lányok ajándékát,és a fiúknak is jár húsvétkor a nyuszi

2011. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy legyél kreativ...ha van osztályod,akkor fiúkat rávenni hogy előadjanak valamit..és akkor azt nem csak a tanárnénik kapják,hanem a diáklányok is



mostanában elég sok iskolában még fűtésre sincs,nem hiszem hogy lesz sértődés hogy nem kap mindenki toronyórát lánccal

2011. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! én nem vagyok az a nagy szervezős típus, ugyhogy az kimarad - másoknál sem figyeltem meg ilyet: kör bezárul :)


Marad a bonbon, vagy olcsóbb virág - szabit azért nem vennék ki :)


Nem leégve vagyok, hanem mindenki küzd a megélhetésért és ha csak 150 ft- ot beszorzok ennyi nővel, az egy összeg :) (zárójelben jegyzem meg, nőnap alkalmából a virágárusok is beszorozzák a maguk hasznát, de hát ezt tudjátok)

2011. márc. 4. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőven elég ha veszel egy doboz jobb minőségű bonbont ahogy fölöttem is írták, és adsz belőle mindenkinek egyet. A nőnap nem akkora ünnep, hogy ezen aggódni kelljen, viszont jól esik, ha valami aprósággal megemlékeznek rólunk, nőkről! :) Nálunk is ment a téma a múltkor főiskolán (műszakis vagyok), hogy a néhány leányunknak mit is alkossanak a srácok... mivel mostanában nem vagyok túl jó passzban, bedobtam az ötletet, hogy én egy ölelést szeretnék mindenkitől kapni, és kész, az meg nem kerül semmibe :)
2011. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!