Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anyák napja alkalmából milyen...

Anyák napja alkalmából milyen ajándékot adhatnék az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Az, akit szeretnék megajándékozni nem rokonom, de nagyon közel áll hozzám, nagyon-nagyon sokat segít(ett) nekem, nagyon jól kijövünk, nagyon anyáskodó (jó értelemben). Tavaly is írtam ezzel kapcsolatban, kérdezve, hogy meglephetem-e.

Anyák napja alkalmából (is) szeretném meglepni ajándékkal, de sajnos nem tudok elutazni hozzá, így olyan ajándékra kérek tippeket (képeslapon túl), amelyeket akár postán is eljuttathatok Neki. Nagyon szeretem, és hálás vagyok Neki. :)

Foglalkozását tekintve matektanár. :)


2010. ápr. 19. 20:17
 1/3 anonim válasza:
keress rá a virágküldésre:D meg tudod mondani hogy hova kinek mikor milyen virágot küldjenek, szerintem ez nagyon aranyos dolog, anyukám egyszer kapott így virágot, ő örült neki nagyon és meg is lepődött:D
2010. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is van egy ien személy az életembe,de z első hogy az édesanyádat lepd meg hisz anya csak egy van,a barátnak akit szinte édesanyádnak tekintesz jelképek kis ajándékot küldj...Virág egy bombon stb :) ezt elviszi a posta is vagy látogasd meg :-)
2010. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Az természetes, hogy Édesanyámat meglepem! Az nem kérdés.


Most a kérdésre még várok ötleteket.


(A bob-bon nem romlik meg, vagy nem lesz összetörve rázkódás miatt? :) )

2010. ápr. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!