Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » "Csókolom" vagy "Jó napot"?

"Csókolom" vagy "Jó napot"?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Most fogok először találkozni barátom szüleivel. 30 körüliek, nagyon ideges vagyok :D szóvl első találkozáskor jó napot vagy csókolom a megfelelő üdvözlés? :D Bocsi a hülye kérdés miatt XD de tényleg nagyon ideges vagyok. Ő mikor szüleimmel találkozott csókolomot köszönt, akkor most nemtudom, hogy énis tegyem -e ezt vagy ne? :D nemtudom XD segítsetek :D
2011. febr. 19. 20:58
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én azt szeretném megkérdezni, hogy ha a kérdező lány, akkor miért kéne az anyjának kezit csokólommal köszönni? (tudom, hogy már lezajlott a tali és örülök, hogy jól ment, csak nem értem, miért írtátok ezt) Köszi:)
2011. márc. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem kell, figyelmetlenül olvastam el a kérdést, fiúnak értelmeztem a kérdezőt. Elnézést mindenkitől, a kezi csókolom nyilván fiúknak értendő.
2011. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!