Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csinálnátok, ha a melóba...

Mit csinálnátok, ha a melóba közvetlen melletted egy nő dolgozik és kibírhatatlanul büdös?

Figyelt kérdés

Nemrég került mellém és már nem tudom elviselni a szagát. Izzadság szaga van és a szája is nagyon büdös. A többi kolléganőmmel a tisztálkodásról szoktunk beszélni,hátha veszi a lapot,de nem. Hogy lehet egy nő ennyire gusztustalan? Mit csináljak?

Éva


2011. febr. 14. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen kérd meg, hogy fürödjön meg, és használjon dezodort. Kicsit kellemetlen, de megéri.
2011. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Vigyél be magaddal egy dezodort,fújj magadra belőle,aztán kérdezd meg kér e sziszegős szappant?!

Vagy mond hogy:"hú de meleg van itt,de megizzadtam.Te nem?"

És ha akkor se kapcsol akkor finoman közöld vele,hogy legyen szíves tisztálkodni.

2011. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen finomkodó utalgatások helyett finoman közölni lehet vele négyszemközt, hogy mi a problémád. Én ahelyett, hogy a kollegák előtt égetném, először vele beszéltem volna a helyedben. Az is lehet, hogy beteg és pl. attól van szájszaga. Világ életemben mindig is undorodtam a pletykától és megbotránkoztatott, ha másról a háta mögött így beszéltek.
2011. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyen esetben szóltunk a főnökek,és ő beszélt vele.
2011. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kínálgasd mentolos cukorkákkal, mert TE azt szereted!

Kérdezd meg, milyen dezodort használ, és beszélj arról, h te most fedezted fel XY márkát, ami egyszerűen csodákat művel, azóta csakis azt használod!

2011. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy az ilyen emberek nem gondolják magukról, hogy büdösek és ezért ha csak célozgat rá az ember nem veszik a lapot. Pl. egyszer egy üzletben az eladó akivel beszélőviszonyban voltam mondta nekem hogy nagyon lecseszte a főnöke, hogy tisztálkodjon rendesen és még neki állt feljebb, hogy ő nem büdös (pedig tényleg az volt). A páromnak is volt egy kolleganője, aki azért nem használt hónaljstiftet, mert hogy abban "mérgező anyagok" vannak, nem akart az egészségére káros anyagot magára kenni. Amit mondjuk valahol megtudok érteni. Viszont ahhoz senkinek nincs joga, hogy másoknak kellemetlenséget okozzon. Azt javaslom, hogy mindenképpen beszéljetek Vele (szerintem is a főnöknek kéne) és ha nem változtat akkor újra és újra, legfeljebb elmegy máshova dolgozni egy idő után, de így vagy úgy mindenkinek jobb lesz.
2011. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyszercsak szolj neki hogy: Fu de budos vagy b*zdmeg!

Venni fogja a lapot!

2011. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nekem egy fiú osztálytársam nagyon büdös, de nem merünk neki szólni mert idegbajos és lányokat is megvert már. Egy ismerősöm nem használ dezodort, de soha sem büdös, mert ő valamilyen dezodorso szappant használ. Szerintem négyszemközt beszéld meg vele a dolgot. Lehet, hogy nagyon kellemetlen lesz, de neki is jobb lesz, hogy valaki szólt neki.
2011. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vannak olyan emberek akiknek nagyobb a hormon zavaruk s ha kicsit is idegessek vagy valami szokatlan dolog történik akkor megizzadnak egyből.Akkor érezni a legjobban mikor elindulás elött nem fujja be magát otthon dezodorral s tisztán lehet érezni a szagot,de ez nem biztos hogy nem szokott tisztálkodni csak nem használ olyat ami megelözné az izzadás szagot. Vegyél neki kezdésnek 1 dezodort és rákap az illatára mindig használni fogja.
2012. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy flakon légfrissítőt és "véletlenül" fújd le vele, de telibe!
2014. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!