Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Panelházban milyen a lakóközös...

Panelházban milyen a lakóközösségetek?

Figyelt kérdés

Tekintettel vannak egymásra a lakók, vagy mindenki úgy zajong, ahogy akar?

Én le vagyok döbbenve a szomszédomon, mindig azzal érvel, hogy mindenki azt csinál a saját lakásában, amit akar (32 éves srác). Már nem szállok vitába vele, de úgy gondolom, hogy aki nem tudja elfogadni a társas együtt élés szabályait, az menjen tanyára, mert még egy kertesháznál sem csinálhatja azt amit és amikor akarja az ember, pl. fűnyírás éjjel.


2011. febr. 10. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte teljesen jó a lakóközösség 4 emeletes panelházba lakok a 3.on szerencsére normálisak a szomszédjaim mindenki tekintettel van mindenkire. A szomszédodnak igaza van hogy a saját lakásába azt csinál az ember amit akar DE más lakók zavarása nélkül, érdekes nálunk ezt szinte mindenki felfogta
2011. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy! Én is ezelőtt normális házban laktam, de itt mindeki olyan furcsa. Persze, a zajongásokra gondoltam, hogy szerinte ez is belefér, hogy azt csinál amit akar kategóriába.
2011. febr. 10. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd házaspár minden este hangosan veszekszik, egy fiatal srác állandóan bömbölteti délután a szar zenéjét. Felettünk meg állandóan mosnak -.-
2011. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi 10 emeletesben az 1.emeleten lakunk.

Felettünk egy ősdohányos pár lakik, akik egész éjjel d*gnak, utána fulladoznak(mintha hánynának). Öröm hallgatni. Alattunk egy normális idős házaspár éldegél.

A többi szomszéddal nincs semmi gond(unk).

2011. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a kilencediken lakom. A felettünk lakók nonstop ugrálnak, ordítanak, vagy tologatnak valamit. Ezt szóvá is tettük, miután hónapokat tűrtünk. És még nekik állt feljebb, amiért mi diszkréten felkopogtunk, hogy ezt talán nem kéne az éjszaka közepén. Albérlők, remélem nem lesznek sokáig itt, mert nem normális, amit művelnek.
2011. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb.ugyanaz, mint az utolsó a veszekedős házaspárral. Ők minden este veszekednek, nálunk múltkor voltak anyósjelölték, elmentek utána valaki elkezdett hangosan beszélni, azt hitték hogy nálunk van a beszélgetés. Rögtön átkopogtak. Bezzeg hogy ők este fél 11-kor ölik egymást ordítva ajtókat csapkodva az nem számít. Sőt nem is reagálnak ha már nagyon unjuk és átkopogunk.
2011. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

felettem egy nagyon kedves lány lakik, jóban vagyunk, szóval tekintettel egymásra. ha valamelyikünket zavar valami, akkor finoman szóvá tesszük.

alattam sajnos nem lakik senki, pedig jól jönne, ha fűtene... távhős, és uannyit fizetne ha bekapcsolná, mintha nem, mert csak kényelmi okokból van felszerelve a szabályzó.


szintén az alattam lévő szinten lakik valami bunkó proli, akinek a kutyája szabályosan énekel! :D már szóltam neki, h foglalkozzon azzal a szerencsétlen állattal, vagy ne tartsa, ha nem bír vele foglalkozni, de lexarja.

a felettem lakó barátnőm mellett meg lakik egy bolond banya, akinek az a hobbija, h kopogtatja a falat meg a padlót.


egyébként tűrhető az élet, de mivel sok a nyugger folyton pletykálnak, meg minden hülyeséggel próbálnak leszólítani. nem hagyom! :P


mondjuk semmi pénzért nem költöznék el, mert imádom a lakásomat és a környéket, valamint tudom, hogy van ennél 100x rosszabb.

2011. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!