Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panelházban lakók, ti egyáltal...

Panelházban lakók, ti egyáltalán nem beszéltek a "szomszédaitokkal"?

Figyelt kérdés

Én falun lakok, ahol szinte mindenki ismer mindenkit.

De ti a panelházakban, tényleg nem is köszöntök az azonos emeleten élőknek?


2011. szept. 13. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ded hogy nem.
2011. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*-d
2011. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mi falon keresztül :D
2011. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak felmosónyéllel radiátoncsövön keresztül ha a hülyegyerek megint hangosabban hallgatja a zenét...
2011. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én azt se tudom hogy hívják őket.

Pedig már 3 éve itt lakom

2011. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nem olyan a kapcsolat a lakóközösséggel, mint falun a szomszédokkal, de nem megyünk el egymás mellett az utcán. Legalábbis én mindenkit megismerek, a többség vagy nem tudja ki vagyok(2,5 éve lakunk itt), vagy nem érdekli a dolog őket, mert vissza sem köszönnek.

Főleg a velem egy szinten lakókkal vagyunk beszélő viszonyban.


Nagymamám mondogatta folyton, amikor még állásinterjúkra jártam és főtt a fejem, hogy kire hagyjam a fiamat addig, hogy valamelyik szomszédba adjam be. Mai napig nem érti meg, hogy nem olyan a viszonyunk senkivel itt, hogy nyugodt szívvel rá merjem hagyni valakire.

más szinteken még télen a virágokat sem merném kirakni a folyosóra. :S

2011. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
köszönni mindenkivel köszönünk, de van olyan, akit egyszer sem láttam az elmúlt egy évben...vannak, akikkel beszélünk is pár szót, de a nevüket nekik sem tudom.
2011. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3 évig laktam panelben, ismertem az alattunk lakót, meg az emeletünkön lakó két másikat. Köszöntünk egymásnak, más nem volt (pedig én falusi vagyok, és elég közvetlen, nyitott és érdeklődő természetű vagyok, de úgy láttam, nekik elég volt a köszönés, nem igényeltek többet).


Most egy téglaházban lakom, 6 lakásos, itt mindenki ismer mindenkit, szoktunk együtt nyársazni, grillezni a kertben, szerencsére mindenki tök jó fej, és ismerjük többé kevésbé egymás családját és magánéletét is... akár a Barátok köztben :)

2011. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem fajul köszönésnél tovább a dolog, egyszerűen szarnak egymásra az emberek. Legtöbbször képtelenség bármit intézni a lakóközösségen belül, mert senkit nem érdekel. De szájat jártatni azt nagyon tudnak, ha valami elromlik és meg kéne csináltatni.
2011. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a panellakók az külön létforma. Sok ember, 1 helyen ismeretlenül. Nálunk van egy csaj majdnem 1 felé megyünk dolgozni de ha nem a liftbe találkozunk meg se ismer. Csak a szomszéd öreglányt ismerem mert az kukol örökké :D a Házmester meg mindig részeg. Ezt a két lakot ismerem a 72 lakásból ami pár száz embert kitesz.
2011. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!