Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kegyeletsértés az, ha Zámbó...

Kegyeletsértés az, ha Zámbó Jimmyn röhögünk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 11:44
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
NEM! A kegyeletsértés az ha a sírjánál és emlékhelyeinél nem úgy viselkedsz ahogy az az illem megkívánja!
2011. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Egy ember volt, Aki a sajat erejebol erte el azt, amit elert. Nem csalassal, hanem a hangjaval!

Az mar teljesen mas, hogy a maganeleteben nem sikerult elerni a boldogsagot, a nyugalmat, de ezzel sem volt egyedul.

Mint embert nagyon sajnalom es ugy erzem, hogy nagyon sok ember szivesen hallgatta a zenejet, es szerette a stilusat.

Egy ember volt!

2011. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha aktuális a haláleset akkor valószínű az, de nagy nyilvánosság előtt pl az esti híradóban még egy 20 éve halott emberről is ízléstelenség viccet mondani. Mármint kiviccelni, kifigurázni.
2011. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
sztem nem hahahaha:D
2011. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Na ide már nem ír senki látom...Gyerekek, azért 11 év is eltelt azóta. Gondoljatok vissza, ő a 90-es években volt nagy sztár, abban az időszakban nem csak ő írt és énekelt ahogy ti fogalmaztatok "nyálas, és tiniszindrómás" dalokat. Ez a kor meghatározó stílusa volt, vegyük csak figyelembe Delhusat, vagy a többieket, akik ugyanilyen zenét énekeltek. Megjegyzem, Delhusa mai napig is ilyen stílusban nyomja. Talán ha Jimmy nem halt volna meg, valamivel megváltozott volna a zenei stílusa, a dalai, márcsak azért is, hogy ugye haladjon ő is a korral. Különben meg elég érzékeny volt a kritikára, s nem birta feldolgozni, ha valaki nem szerette. Ha mai napig is élne, talán már nem énekelne ilyen dalokat, hogy az emberek ne bántsák őt, hiszen azért nézzünk szembe a tényekkel, a zenei irányzatok és stílusok mostanában jócskán megváltoztak. Én bátran ki merem jelenteni, hogy a mai zenei palettán is vannak jócskán izlésficamtől szenvedők, de ettől válik ez a világ olyanná, amilyen. Ezt el kell fogadni, mint azt is, hogy Jimmy az ő korában azért volt nagy sztár, mert a közönsége emelte fel arra a szintre, amit bizonyára nem tudott volna tartani napjainkban. Tehát mielőtt nevettek az izlésén, előbb helyezzétek magatokat abba a korba és időbe, abba a zenei világba, amiben ő élt.Higyjétek el, nem vagyok fanatikus Jimmy rajongó, soha nem találkoztam vele, koncertjein sem voltam... de mindenki megérdemel egy-két jó szót halála után, pláne ha életében tett is le valamit az asztalra.
2012. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

már akkor, a halálakor röhögcséltünk rajta.

a kakast is elképzeltük, amelyik felidegesítette, meg minden.

2012. okt. 27. 05:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!