Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kegyeletsértés az, ha Zámbó...

Kegyeletsértés az, ha Zámbó Jimmyn röhögünk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 11:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul teszed fel a kérdést. Ti nem Zámbó Jimmyn röhögtök, hanem azon ahogy énekel, meg a stílusán. Mért lenne kegyeletsértés, ha valakinek az idióta stílusán röhögtök?
2011. jan. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként meg ha élne, akkor sem tudna védekezni, hiszen nem mész oda és röhögöd képen.... Miért számít e, hogy él e vagy meghalt, ha így is úgyis a háta mögött röhögnétek? (ami meg sem történik, hiszen ahogy az előttem válaszoló írta a stílusán röhögtök, nem rajta)
2011. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
Jaja a stílusa volt röhejes, az a tipikus ízlésficamos újgazdag.
2011. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:

Jókat nevettem az előbbi válaszokon. :)

Én sem szerettem Jimmyt, nagyon nem. De mért lenne baj ha nevettek rajta ? Szerintem mindig lesznek olyanok, akiken lehet nevetni, és lehet, hogy van akit zavar, hogy Ti nevettek Jimmyn, sőt biztos. De sok xy embert nem fog érdekelni.

2011. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Én is rühögök Jimmyn. Tiszta gáz volt a fazon. A családtagjai előtt azért nem tenném.
2011. jan. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Miert lett volna gaz? Tehetseges ember volt. El lett ismerve, anyagiakat is megteremtette, olyan eletet tudott megengedni, amit nem sok. 10 ev alatt annyit elt, es ugy, amit ti soha 50 ev altt, ti csak almodozhattok. Nyugaton is a sok hulye, hulyeseggel gazdagszik meg, emberek beveszik, de a jimmynek legalabb volt hangja, tudott tancdalokat irni. Nem gaz, hanem az a gaz, hogy ilyen kis irigykedo emberek irkalnak minden hulyeseget rola. Nem volt a stilusod, nem baj, nekem sem, de miert irigykedtek?.
2011. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Sok izlésficamos ember vette a lemezeit, meg járt a koncertjeire, azok akiknek a brazil szappanoperák szólnak. Írigykedik rá a halál, biztos jó ember meg apa volt, de röhejes, olyan kamaszsrácos komplexusos.
2011. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

fúúúj Jimmyre írigykedni?!


ez viccnek is rossz

2011. jan. 9. 09:48
 29/36 A kérdező kommentje:
irigykedni, na
2011. jan. 9. 09:50
 30/36 anonim ***** válasza:

Ha még ki is beszéled ilyen nagy nyilvánosság előtt, akkor biztos.

"Halottról jót, vagy semmit"

2011. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!