Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Telefonálhatnak a pénztárosok...

Telefonálhatnak a pénztárosok munka közben a közértekben?

Figyelt kérdés

CBA-ban voltam és mikor sorra kerültem a pénztárnál csörgött a hölgy telefonja, amit fel is vett.

Valami Mónika hívta, akinek a férje nem ment el tegnap a gyerekért, ezért jól összevesztek. Legalábbis ez jött le abból, amit hallottam.


Körülbelül 5 percig beszéltek, fél kézzel lehúzhatta volna a cuccaim, de inkább a dohányárut rendezgette. Mögöttem levők már nagyon mocorogtak, én meg nem siettem, csak a többiek miatt voltam picit zavarban.


Szóval ezt lehet? Nem nagyon tapasztaltam még ilyet. Nem kellene szünetet tartania, ha fontos hívása van? Más is beállhatna helyette gondolom.


2010. dec. 15. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ott helyben hívni kellett volna a főnökét
2010. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Komoly üzletekben a személyzetnél nem lehet ott a mobilja, az öltözőben kell hagyni kikapcsolva. Nagy bevásárlóközpontokban csak a cégen belüli telefon engedélyezett.

Csodálom, hogy nem kapott 1-2 csípősebb megjegyzést a pénztáros.

2010. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tilos munkaidőben telefonálnia..Én ha így jártam volna,nem érdekelt volna hogy éppen telefonál hangosan szóvá tettem volna,hogy tegye le a telefont és végezze a dolgát!Biztos,hogy a vonal túlsó felén is hallották volna.Ha neki állt volna feljebb akkor mivel vagyok annyira kulturált hogy nem kapom ki a kezéből és nem én rakom le helyette(bár ha felhúzott volna akkor még ez is belefért volna) de ott helyben a főnökét hívattam volna,és írásos panaszt tettem volna...Ha valaki ilyen helyen dolgozik az intéz a dolgait munkaidőn kívül..

A sebész sem telefonál műtét közben..

2010. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénztárosoknál nem lehet telefon. De ha lehetne is, most komolyan, ott áll a vásárló, ő meg elkezd telefonálgatni? Az a minimum, hogy kinyomom, és ha épp "nincs dolgom", visszahívom. Hát ez kész.
2010. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

diákként teszkó pénztáros voltam még tavaly,tilos volt még kikapcsolva is magamnál tartani a mobilt ...


de a mellettünk levő coopban még a coopos telefonról is állandóan trécselnek...

2010. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉN szóltam volna a főnökének, hogy milyen dolog ez, hogy az én időmet "rabolják"... De, Ha nem érdekelte volna a főnőkét, szólok valami hivatalos embernek, hogy nézzenek néha be...
2010. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyugodt ember vagyok, pampogni sem nagyon szeretek. Utánam levők nem tudom csináltak-e valamit, lehet örültek, hogy fizethettek és mehettek a dolgukra.
2010. dec. 15. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

az mondjuk engem ne zavart volna, ha felveszi, és gyorsan azt mondja, hogy "bocsi, nem érek rá, visszahívlak". és amikor nincs dolga, akkor felőlem telefonáljon.

de ez, hogy 5 percig trécsel, miközben csomóan várnak rá, enyhén felháborító.

2010. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A sebész sem telefonál műtét közben.."

Pedig de. Elég gyakori.

2010. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyám évekig dolgozott boltban és nem lehetett náluk a telefon, az öltözőben kellet hagyniuk.


Szólnod kellett volna a főnökének.

2010. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!