Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munka után kukákat és konténer...

Munka után kukákat és konténereket robbantok fel házikészítésű vegyi kisbombákkal. Más is csinál ilyet? , szerintem annyira nem kirívó. 23/F

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elgondolkoztam magamon, de a munkahelyi stresszt így nagyon jól le lehet vezetni. Bevásárlás, vegyészkedés, robbantás :D
2010. szept. 27. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
öööö.... sztem nem , más nem csinál ilyet :D
2010. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
70%

gondolom máskor meg bosszankodsz, hogy miért olyan lepukkant a köztér, miért nem költ az önkormányzat a graffitik letakarítására, betört telefonos fülkék cseréjére stb......

JÓ ALACSONY IQ-D LEHET ÉS REMÉLEM GARÁZDASÁGÉRT MÉG ÜLNI FOGSZ!!! hihhi

2010. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Aztak*rva! Honnan szeded a recepteket?:D
2010. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Másodikkal abszolút egyetértek. Duplán fizettetném ki veled az összes kárt, amit okozol.

Miért nem vezeted le a feszültségedet sporttal? Menj úszni, futni, focizni, stb.! De ne rombolj!

2010. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Eleinte volt némi lelkiismeret furdalásom de egyre jobb szórakozás!
2010. szept. 27. 21:29
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát az, hogy kárt okozol az nem jó, meg ha nincs előképzettséged a vegyészkedéshez az sem, mert egyszer lehet, hogy elszállsz, meg más is elszállhat miattad!

Én is csináltam már sok ilyen jellegű kísérletet, csak mindig a pusztában. Csak fekete lőport szoktál használni, v. van valami jobb anyagod is? Engem is érdekel a robbantgatás.

Vagy csak poénból írtad ki a kérdést?!

2010. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
hát teljesen 100-as nem vagy sztem xD......de bevallom, h most, h fölvetetted, lehet, h kipróbálnám, de nem egyedül, úgy sztem unalmas lenne....:)
2010. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lőport nem használok, hanem inkább gyúlékony gázokat képző folyadékokat, esetleg benzint, olajakat.
2010. szept. 28. 10:07
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

Szomorú. :(

Menj el bérgyilkosnak, akkor összekötheted a szórakozást a munkával. Vagy épület robbantónak, vagy ilyesmi.

Ha nem fail ez a kérdés, akkor keress fel pszichiátert, ki tudja mi lesz belőled pár év elteltével.

Amúgy szerintem is inkább sportolj. Bár a legjobb az lenne, ha magadat is fölrobbantanád, teljesen fölösleges vagy a társadalomnak...

A stressz levezetés másik módja lehet még a szex. Nincs barátnőd? Gondolom nincs, és emiatt is robbantgatsz.

Szánalmas vagy, nagyon sajnállak. :(

2010. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Áh, aeroszolos bomba elv?

De ha csak beteszed a konténerbe a benzint, és hagyod párologni, és pl. kanóccal begyújtod, az is elég hatásos, és talán a legkevésbé veszélyes módja a robbantásos kísérletezésnek. Hogy csinálod?

Iniciáló/primer töltetet sem használsz hozzájuk?

Találj más módot a feszültséglevezetésnek, mert ebből a hobbiból előbb-utóbb rendőrségi ügy lesz, és huszonévesen már sittre is vágnak érte. Ha pedig megúszod a rendőrséget, akkor ahogy egyre újabb ötletekkel próbálkozol, és egyre gyakrabban csinálod, annál nagyobb az esélye annak, hogy meghalsz, vagy örökre lenyomorodsz, vagy miattad másokkal történik ez meg. Képzettség nélkül ez oroszrulett, nagyon sokmindent meg kell tanulni ahhoz (fizika, kémia) egyetemi szinten, hogy biztonsággal tudj csinálni ilyesmit. Bocs, de remélem lebuksz, és jó útra terelnek, mert, ha nem akkor az a nyers erő, ami robbanáskor felszabadul el fog intézni téged végleg, és elég egy kicsi figyelmetlenség, v. tájékozatlanság, pl. statikusság bármikor berobbanthatja a gőzt. Komolyabb, elektromos bombáknál pl. számolni kell a spontán indukció lehetőségével, elég komoly számításokat végeznek, mielőtt megkreálnak egy épületrobbantáshoz használt indító áramkört. Ami még rossz, hogy károkozásra használod a robbanást.:(

2010. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!