Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munka után kukákat és konténer...

Munka után kukákat és konténereket robbantok fel házikészítésű vegyi kisbombákkal. Más is csinál ilyet? , szerintem annyira nem kirívó. 23/F

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elgondolkoztam magamon, de a munkahelyi stresszt így nagyon jól le lehet vezetni. Bevásárlás, vegyészkedés, robbantás :D
2010. szept. 27. 19:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van!


Mostantól kijárok a közeli, elhagyatott gyárépületbe és az ottani rozsdás fémhordókat robbantom szét.


Ezen kívül mindíg odafigyeltem, eddig sosem okoztam anyagi kárt, minden konténer megvan.


A legjobb robbantás során a szemét kb 10 métert repült ki a kukából :D Az király volt :D

2010. szept. 29. 15:23
 12/17 anonim ***** válasza:

És össze is szedted, vagy az már nem stresszoldó?

Nyald ki a seggem.

2010. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 KÁELEF ***** válasza:
Hazudsz!
2010. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
javasolnám,hogy az ánuszodba dugj fel egy bombát....
2010. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyszeru szorakozas! Remelem a kovetkezo robbi alatt, magadat robbanto fel. Nem fogsz hianyozni a tarsadalomnak.
2010. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Persze más is csinál ilyet. Hisz ez értelmes Magyar szokás.

Nem, nme kirívó ...

Csak keress meg egy jó pszichologust.

És majd írd meg nekünk mire jutottatok..

2010. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
haver kicsit merész vagy, h ide ilyet beírsz ... IP alapján elég hamar megtalálnak és ezt az oldalt meg nem lehet tudni, kik is figyelgetik folyamatosan
2011. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!