Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem idegesít az...

Titeket nem idegesít az ilyen, unalmas, önző beszélgető partner?

Figyelt kérdés

Új iskolába járok szeptembertől, egy lánnyal szoktam beszélgetni, olyan emberekről beszél, akiket egy évben, ha háromszor lát, és én "köteles vagyok" végig hallgatni.Ez még nem is lenne annyira snassz, de mikor elkezdi, "Képzeld, este nem tudtam aludni, nagyon izgatott voltam valami miatt", és megkérdezem, hogy mi miatt, rávágja, hogy jaj hát hosszú, nem mondja el, nagyon hosszú. Mikor megkérdezem, hogy miért nem? Válasz: mert hosszú. De ezt így eljátszani nem is lenne gáz, csak mikor egy nap ötödszörre csinálja ezt, és próbálok úgy csinálni, mintha magasról nem sz rnám le mi van azokkal az emberekkel, akiket nem is ismerek, meg miért nem tudott aludni, vagy hogy tegnap láttam-e a tévében a............ És egyszerűen annyira fe lbasz, hogy a nevemet tudja, én pedig "köteles" vagyok ilyen lényegtelen, üres fecsegést hallgatni...

Ebben az a legaranyossabb, hogy bevan szűkülve, és nem veszi észre, hogy ha valami párbeszéd félét szeretne velem lebonyolítani, akkor az általában abból áll, hogy mindkét fél beszél, nem csak egy untatja a másikat.

Eltértem, de ti is találkoztatok már ilyen önző, buta pi csával? Mit csináltatok vele? Én egész egyszerűen már lenézem, ez az új baja. Gondolom a következő közönségének előadja mekkora egy bunkó kö csög vagyok, de persze mert az "Áhhhhhhhhhhhhhhh mindegy, hosszú! Úgy sem értenéd meg."


2010. nov. 23. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
"Nem vívok szellemi párbajt fegyvertelen emberrel"
2010. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért muszáj ezzel az idióta csajjal "beszélgetned"???...

Térj ki előle, rázd le, zárkózz be a W.C.-be, vegyél elő egy könyvet, hogy most nem érsz rá, stb...

2010. nov. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vikii, te vagy az?:)
2010. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért baj ez, ha úgysem lettél volna kíváncsi a mondandóra? Legalább gyorsan letudjátok a beszélgetést.
2010. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket én is útálom, mikor valaki csak a maga történeteit mondja, a másikat pedig nem hallgatja végig. Szerintem avgy ülj le vele, és mondd el neki a problémádat, vagy hagyd a fenébe.
2010. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!