Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szokása bizonyos emberek...

Miért szokása bizonyos embereknek hogy kihajigálják a szemetet az ablakon az utcára?

Figyelt kérdés
Főleg nagyvárosokban, emeletes ill. bérházaknál lehet fölfigyelni erre,hogy ablak kinyit, és kirepül rajta valami. Konkrétan én Pesten a Dob utcában találkoztam ilyennel, hogy csávókám a második emeleti ablakból kikaparta a rothadt lencsefőzit az utcára...
2010. nov. 19. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, az a biztos.
2010. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert tah.ó parasztok. Én max cigicsikket dobálok ki de tudom már ez is gáz.. Egyébként azt is utálom mikor kiköpködnek az ablakon.
2010. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem védem őket , mert szerintem is bunkóság bármit kidobni az ablakon -kivéve az egy karácsonyfát-de, gondolj bele és rögtön megérted a kidobálókat : mennyivel egyszerűbb kidobni mint levinni a kukusba.
2010. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Második!

Nem "ez is gáz", hanem EZ A GÁZ. Cigicsikkek eldobálása az egyik legnagyobb szemetelés, és az elkövetők gyakran nincsenek is tisztában vele, hogy mekkora bunkók.

Az ételmaradék kidobálása az ablakon sem szép dolog, de ez jóval ritkább. Én konkrétan még nem találkoztam vele.

2010. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, de szerintem azért jóval gusztustalanabb ilyen maradékokat látni az utcán kihajigálva mint csikkeket.
2010. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tiszta középkor, egyébként tényleg lusták.
2010. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyimnak pl. elmebaja volt, azért dobálta ki a szemetet az ablakon (hogy legyen mit enniük a macskáknak...), de nagy többség azért, mert igénytelen és lusta.
2010. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
10:01 A cigicsikket valahova el kell dobni, talán egye meg??? Ha nagyon zavar majd fogod és kidobod! Rühellem az ilyen embereket. A múltkor is vénpica rámszól, h elhagytam vmit. Mondtam neki az övé lehet, ha annyira izgatja. A mi környékünkön 1 kuka van a csikknek, több egy sem legalább 1kmes körzetben az biztos. Majd cipelni fogom vki kedvéér nem? Meg lehetne utcaseprőket toborozni...
2010. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utolsónak gratulálok, tudod a dohányzásnak is van kultúrája, lehet venni, cigarettatárcát és bele tenni az elszívott cigit. Majd ha lesz gyereked és felszedegeti a földről a csikkeket, ne akadj ki rajta!

A múltkor 15darab műanyag palackot szedtem össze a fűről egy 6emeltes ház mellől (tudom, nem én dobtam ki, sőt csak arra jártam, de nem bírtam nézni azt a förtelmet, amit csak ember csinálhat). egyébként az ételmaradék lebomlik, (bár egy kissé középkori viselkedés, kiönteni az ablakon), míg a müanyag palack és a csikk, nem igazán.

A válaszom, azért mert EMBER, szó legnegatívabb értelmében.

2010. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne szidjál... xd
2010. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!