Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A hölgyeket illik előre...

A hölgyeket illik előre engedni, de tudtommal vannak kivételek. Melyikek ezek?

Figyelt kérdés

pl. kocsmába a férfi megy be elsének. kocsmából kimenet már a hölgy megy elő?

a pizzeria is ilyen "kivétel"? és még vannak ilyenek?


2010. nov. 9. 19:58
1 2
 11/13 Fraser ***** válasza:
69%
Szerintem a mai noket nem érdekli....Ez csak személyes tapasztalatom ugyanis mindig mindent az illem szerint csinálok és kiderult hogy föl se tunik senkinek mer gözuk sincs arrol hogy most én az illem szerint járok e el vagy csak ilyen vagyok....mi értelme az illemtannak ha az akivel illedelmes vagy nincs is tudatában? Na azért nem ahgyom abba.....
2010. nov. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Fraser ***** válasza:
100%
csak vicceltem simán abbahagytam és mostantól mindig arra figyelek hogy az illeto szerint mi volna az illemtan....szóval rájöttem, hogy teljesen illetlen dolgokkal is belophatod magad akárki szívébe!!!
2010. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
koszoom mindnkiek a nagy segítséget. és elnézést helyesrásrt, nem saját gépro írok.
2010. nov. 10. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!