Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha rajtad múlna? Lent folyt. Köv.

Ha rajtad múlna? Lent folyt. Köv.

Figyelt kérdés
Ha rajtad múlna, mi lenne az, amin leginkább változtatni szeretnél magad körül szűkebb vagy a tágabb környezetedben? Mi az, ami leginkább zavar? Mi az, ami szerinted fontos lenne, hogy jobban működjön?
2010. nov. 1. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

ez nagyon kifejtős...

világkormány, anarchia, gyarlóság ezeket megszüntetném, lecsökkenteném a népesség számát 500e-re, a felvilágosultak megmaradnának a többiek süllyesztőbe. a gyárakat, üzemeket hagynám szét omlani, stb.

különben ez rengeteg emberen múlik, hiába fogják egyénekre.. ha tudatos lény vagy, miért gondolkodsz hüllőmódjára és viselkedsz birkaként?

2010. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnék egy külön kis várost magamnak és a szeretteimnek, barátaimnak, + még vagy 10.000 embernek, de csakis normális lelkületűnek, becsületesnek!!! Én ennyivel beérném.
2010. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi és értelmi intelligenciát mindenkinek
2010. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az,hogy az emberek foglalkozzanak egymással ne csak saját magukkal.
2010. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Evakuálni a Holdra azt a sok öntelt, nagypofájú, gerinctelen, képmutató gyíkot, akik körülvesznek.
2010. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aki pár embert eltüntetne innen, és nem magát, hanem a többi normális embert megkímélve, az miért lett lepontozva?
2010. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom,én nem pontoztam le senkit.
2010. nov. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!