Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hány órától hány óráig gyakoro...

Hány órától hány óráig gyakorolhatom az éneklést (hangosan) egy panelházban?

Figyelt kérdés
Lesz egy castingom és arra kéne egy musical számot gyakorolnim és egy monológot, amiben idegesen kiabálni is kell. Hány óráig gyakorolhatom ezeket egy panellakásban a szomszédom idegeinek módszeres szétbombázása nélkül?

aug. 7. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Max rádhívja a rendőrt, semmi gond.


Vagy felkapcsol valami jó kis heavy metált, s a saját hangodat sem fogod hallani, mert a falak is mozogni fognak.

aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ha bekapcsolja a metált, akkor én is ráhívom a rendőrt😀


Amúgy meg hívja rám hát hol érdekel😂

aug. 9. 15:43
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Én a helyedben nem énekelnék, hanem kertészkednék.


Annak sokkal több haszna van.


Az éneklést meghagynám Bangó Margitnak meg Kis Grófonak, ők biztosan jobbak nálad.


Esetleg kitakaríthatnád a lakást, megpucolhatnád az ablakot, miközben őket hallgatod.

aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz képest, hogy kifejezetten normálisan kérdeztél, nagyon begorombultál. Senki nem gorombáskodott veled.
aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
87%
Egy bizonyos decibelnyi hangerő alatt bármikor azt csinálhatsz, amit csak akarsz. Úgyhogy hajrá! 😁
aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

A "csendóra" este 20 órától a következő nap 9 óráig tart, és napközben

13-tól 15-ig. Ezt be kell tartani, ezen kivűl ha egy normál hangerőt nem lépsz túl, akkor senki sem szólhat semmit, mert az összes elektromos kéziszerszám ennél jóval hangosabb.

szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Végül bekerültem a darabba, úgyhogy megnyugodhat a szomszéd😁
szept. 4. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!