Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Étteremben illik levenni a...

Étteremben illik levenni a blézert?

Figyelt kérdés
Egy étterem benti részén lesz a diplomaosztóm után tartva egy ebéd, viszont rajtam blézer lesz. Ezt illik levenni vagy akár rajtam is maradhat?
febr. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan leveheted, de magadon is tarthatod, ahogy neked tetszik, logikailag egy pulóver szerepét tölti be
febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleged van, leveheted, ha fázol, felveheted. Nincs illem szempontjából jelentősége.
febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ez nem illik/ nem illik kérdése.


Ha meleged van nem kell magadon tartanod, ha fázol, nem kötelező. hogy rajtad legyen.

Mi lesz a blézer alatt? rövid ujjú ing?

Azzal sincs gond, de maradhatsz blézerben is nem minősül nagykabátnak.

febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám illetlenségnek, ah leveszed.

De egyébként gondolom a diplomaosztódon a közeli rokonaid, párod, esetleg barátaid vesznek majd részt, nem idegenek. Nem hiszem, hogy őket zavarná, ha leveszed.

febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!