Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság nem mondani azt,...

Bunkóság nem mondani azt, hogy egészségedre?

Figyelt kérdés

Ha valaki tüsszent, böfög, akkor bunkóság csöndben maradni és nem reagálni?

Érdemes azt mondani, hogy egészségedre?


2023. márc. 30. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2023. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

A barlangrajzolás is leszoktunk, mert rájöttünk, hogy hülyeség. Az Egészségedre dolognál még nem jöttünk rá.


A Jó étvágyat is parasztság, minek kell megzavarni evés közben? 2 falat között meg ha nem mondom, hogy Köszi, akkor meg én vagyok paraszt. Persze, majd megköszönöm, hogy megzavart evés közben...


Melóban is dugiban eszek, annyira rühellem ezeket a modoroskodó, értelmetlen tiszteletköröket.

2023. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak mert én ha valaki tüsszent, akkor nem reagálok rá. De valahogy ezt furcsának érzem, mert amikor én tüsszentek akkor mondják, hogy egészségedre. Illetve ha többen vagyunk, 3-4-en és valaki tüsszent, mindenki monja hogy egészségedre rajtam kívül, azt is kicsit olyan bunkóságnak hiszem, nem tudom, hogy pontosan akkor hogy is lenne helyes.
2023. márc. 30. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 egyszer már én is ettem a wc-ben töltött káposztát. Na jó nem azt, csak jól hangzott. 😋
2023. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Miért nem reagálsz rá kérdező? Én nem mondanám, hogy bunkóság, de azért valamilyen szinten illik mondani (persze függ attól, hogy hol és kivel vagy, stb)
2023. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5, kezdetben furcsa volt nekem, ezért nem mondtam, aztán szokás lett, hogy nem reagálok rá.

Ha valaki többször tüsszent egymás után, akkor minden tüsszetésnél mondjam, hogy egészségedre?

2023. márc. 30. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Hm, ez nehéz kérdés; majd én is nézem a válaszokat; előbbieket még nem olvastam mind el. :) Viszont:


7.vagy 8. osztály

Rajz óra előtti szünet, rajzterem. Kis klikkben zajló esemény(ek),párbeszéd:)


'A' -személy tüsszent.

B és C személy mondja: Egészségedre.

'A' személy mondja: Köszönöm.

B személy mondja: Szívesen.

Erre C megszólal:D "Tudod, szívesen máskor is ! :D" :) :)

:D :D :D

2023. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

* Ja egyébként az étvágyasnál, és max jó evést szoktam kívánni, [najó, naaagy családi összejöveteles ünnepi beszédekkor talán lehet, hogy mondom, hogy jó étvágyat, de lehet, hogy nem mondok semmit:) ]

; mert ha én - pl egy munkahelyen - nagyobb étvágyat kívánok a neki, mint amennyi kajája a rendelkedésre áll, mint amennyit hozott, amennyi nála van ; akkor nem lakik jól, és tehát akkor rossz lesz neki. És akkor éhen marad. És üres gyomorral nem jó semmit csinálni. Én aludni se bírok üres gyomorral.

2023. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*én max(imum), és ünnepi evésekkor. :):)
2023. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!