Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illene, egyáltalán kellene...

Mit illene, egyáltalán kellene-e valamit vinnem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel találkozom holnap, de valahogy úgy alakult, hogy az egész családdal össze kell futnom egy kis találkára, mert kíváncsiak rám. (Ez alatt az apukáját, az ő párját és a párja két lányát kell érteni) Na most igazából a legnagyobb csavar az, hogy ez nem is az a tipikus kapcsolat, mivel én magam is nő vagyok, ebből kifolyólag az apukának valami italon kívül nem vagyok biztos abban, hogy pl az ő párjának illene-e virágot vinni, vagy inkább csokit/bonbont?

Meg mivel nem is igazán tudom mi a tervük, hogy házhoz visznek vagy valahova együtt akarnak elmenni így még ez az ajándék is olyan bizonytalan.

Az én családomban például szokás egy kis ajándékot vinni minden vendégsébe, de ha nem is vendégség, akkor meg feleslegesnek érezném picit, mert oda nem hiszem, hogy kéne.


2023. márc. 24. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinnék semmi ilyesmit. Enélkül is fognak kedvelni, ha magadat adod. :)
2023. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vendégségbe hívtak (ha esetleg náluk köttök ki a végén, akkor sem). Csak menj, ha kíváncsiak rád, és te is szívesen találkozol velük, legyél jókedvű, az pont elég lesz, örülni fognak, hogy látnak. :)
2023. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem így próbálok hozzáállni😇
2023. márc. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!