Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ha pénztáros nő...

Szerintetek ha pénztáros nő tegezni kezd engemet én is tegezedjem? Ha visszatérő vásárló vagyok inkább akkor érdemes szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez attól is függ hány éves. Ha viszonylag korombeli, akkor mindenképpen visszategezném.
2023. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Semmi nem kötelező, ahogyan éppen a szájadra jön.
2023. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Alapból magázok mindenkit, így elég bosszantó tud lenni, ha valaki lesziáz. Oké, diákmunkásoktól nincs mit várni.
2023. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
#3 Én olyankor nénizni/bácsizni szoktam őket.
2023. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha szereted, hogy egy ismeretlen csak úgy, letegezzen, akkor lelked rajta. Én is fiatal vagyok, nem szeretem ha egy vadidegen letegez. Ilyenkor azt szoktam mondani (doromboló, kedves hangon): Bocsika, talán barátok lennénk ?
2023. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Magyarországon ez egy elég nehéz téma, ugyanis sok unatkozó, kissé frusztrált ember befeszül és megköveteli, hogy márpedig őt magázzák.(láthatod, itt van olyan, aki nem szereti, ha letegezik, de bunkó módon azért beszól). Amúgy a te helyzetben a kor lehet a döntő.


30as férfi vagyok, de kevesebbnek nézek ki jóval, ezért az emberek nagy része tegez, ami nem zavar, 50 alatt visszategezem őket. de egyébként elképesztő katyvasz van ebben a témában:


-kisboltba, ahol törzsvásárló voltam, az egyik eladó rám szólt fizetésnél, hogy csak 43 éves, tegezzem őt is, mint a kolléganőit

-Coopban a 40 alatti eladónők tegeztek, visszategeztem őket, 60asokkal magázódom, 40-45 évesek elvileg magázódok, jó napottal köszönünk, mégis fizetésnél van, hogy tegeznek

-Aldiban kész bohóckodás az egész. az pénztárosok többségével tegeződöm, csak a 45 felettiekkel nem, viszont van olyan 25 év körüli lány, aki következesen visszamagázott a köszönésnél, ezért magázódásra váltottam, úgy meg nem köszönt vissza, viszont nagyon kedves volt (nem tudja tán, hogy köszönjön?)

-fogorvosnál magázódással kezdtem (30as nők), a fogorvossal maradt is, viszont a 2 asszisztensnő átváltott tegezésre, ezért én is váltottam


egyébként érdekes, hogy szinte mindig nők problémáznak ezen a tegeződés-magázódás dolgon, meg kérik ki maguknak, ha tegezik őket. köze lehet ehhez a nők önbizalomhiányának és meglehetősen hisztis személyiségének, tisztelet a kivételnek.

2023. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

„Ha szereted, hogy egy ismeretlen csak úgy, letegezzen, akkor lelked rajta. Én is fiatal vagyok, nem szeretem ha egy vadidegen letegez. Ilyenkor azt szoktam mondani (doromboló, kedves hangon): Bocsika, talán barátok lennénk ?”


Nyugodj meg, szerintem nem sokan szeretnének egy ilyen vaskalapos, befeszült alak barátai lenni:D

2023. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem 60 éves, akkor igen. Egyébként én is úgy vettem észre, hogy ezen a dolgon szinte csak alacsonyabb végzettségű/frusztrált emberek problémáznak, közülük is főleg nők. Persze ez nem meglepő egy olyan országban, ahol a sok frusztrált kasszás nevelni akarja a nála sokkal értelmesebb, képzettebb vásárlókat, hogy fontoskodjon.
2023. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen. A tegeződés mindig kétirányú, a pénztáros sérti az illemet duplán, mivel egyrészt mert élből tegeződik, amit még akkor is fel kell ajánlani és a másik félnek el kell fogadni, ha ő van abban a pozícióban, hogy az ajánlást megtegye, a másik, hogy az adott környezetben te vagy az, aki a tegeződést felajánlhatja.
2023. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Azt imádom, hogy egyik boltban a egy-két huszonéves kasszás magázódni akar, a másik boltban meg a 40es eladók néznek furcsán, ha magázom őket :D

2023. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!