Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért hallgattok magyar...

Miért hallgattok magyar zenéket? Miért szeretitek jobban a magyar zenéket, mint a külföldieket? Az angol nyelv hiánya miatt vagy mi miatt a társaság miatt? Ki szeret jobban bulizni mai magyar zenékre, mint külföldiekre? NO hate just curious.

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem hallgatok magyar zenéket (kivéve a munkásmozgalmi dalokat). Nem szeretem jobban a magyar zenéket, mint a külföldieket.
2023. jan. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nincsenek ilyen előítéleteim, mindegy, hogy magyar vagy más nyelvű a zene. Az igaz, hogy a magyarnál jobban fáj a rossz dalszöveg.
2023. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nálam pont fordítva van. A mai magyar zene kritikán aluli..

Mondjuk szerencsére nem kell hallanom. Nem Magyarországon élek. :)

2023. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Most vár vannak hallgathó magyar zenék is, csak nehéz megtalálni őket.
2023. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Egy kezemmel meg tudom számolni hány magyar zenét hallgatok meg.
2023. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én hallgatok magyar és külföldi zenéket is, nem csak angolt hanem franciát akár indiait is.

Igazából nem lehet rámondani a magyar zenére, hogy szar csak azért mert magyar, nyilván azért hallgatom mert tetszik

2023. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Ez pl. nagyon jó szövegre is:

https://www.youtube.com/watch?v=QMdTKSQjHFI

2023. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy Kowalsky meg a Vega koncertet is erősen javaslok, mert minden számuk élvezhető. Habár nem konkrétan az "Ez a mi mesénk" című számuk a kedvencem, de pár sör után annak a vége kifejezetten fenomenális...
2023. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag country & western zenét hallgatok, s bár van egy pár magyar előadó is, de a 99 %-a nem az.
2023. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(nekem is vagy egy nagylemeznyi munkásmozgalmi meg egy nagylemeznyi pol-beat anyagom, kölcsönvettem a rendszerváltás után a vállalati készletet, és digitalizáltam, nehogy elfelejtsük, milyen hülyék voltunk)
2023. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!