Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért mutatkoznak be egyes...

Miért mutatkoznak be egyes emberek, ha úgy veszik fel nekik a telefont, hogy "szia"?

Figyelt kérdés
Tehát el van mentve a számuk, ezért úgy veszik fel, hogy szia, mert ismerik és tudják, hogy ő csörög. Erre megszólalnak, hogy szia Peti vagyok :D Nem mondod, nem egy ismeretlen számnak sziázok :D
2022. nov. 9. 08:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 de itt arról van szó, ha te hívsz valakit, nem ha téged, és aki fogadja a hívásodat sziával köszön neked
2022. nov. 9. 11:04
 12/12 A kérdező kommentje:
#9 Én nagyon ritkán hívok valakit a nevén köszönésnél. Ha meg Peti anyja hív, akkor ő volt az, aki miatt benéztem, én nem tudhattam, hogy nem Peti az, de azt megértem, ha ő bemutatkozik, én csak Petit nem értem, hogy miért.
2022. nov. 9. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!