Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lehet nem pont ide kéne írni...

Lehet nem pont ide kéne írni ezt a kérdést,de mindegy.Az eljegyzés is lehet egy szülinapi meglepetés?

Figyelt kérdés
2022. okt. 18. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel óvatosan, van aki örülne neki, más meg nagyon nem. Ha nem vagy benne biztos, hogy a párod mit szólna hozzá, inkább ne a szülinapján kérd meg a kezét. Ha már nem akarod egy átlag napon, legyen évfordulón, hónapfordulón és ne valami ünnepnapon, ami nem erről szól.
2022. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő amúgy.én pl örülnék neki.
2022. okt. 18. 15:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Az miatt kérdezem mert múltkor a párom meg említette az eljegyzést és azt mondta hogy valami szülinapi meglepetést akar és ezen gondolkodtam.
2022. okt. 18. 16:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szerintem ha valaki valóban azt akarja hogy még kérjék a kezét és férjhez akar menni annak nem az lesz a fontos hogy melyik/milyen napon kéri meg a férfi a nő kezét.
2022. okt. 18. 16:02
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez ilyen tipikus spórolós szarrágós dolog.

Az az igazi, amikor egy pasi csak Éva nevű nőkkel hajlandó ismerkedni, akiknek december 24-én van a születésnapjuk.

Szerintem szánalmas.

2022. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó mindegy.Igazából arra próbálokrájönni hogy milyen felejthetetlen szülinapi találkozót talált ki.
2022. okt. 18. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:

"hogy melyik/milyen napon kéri meg a férfi a nő kezét."

Ha tudnád milyen nőket ismerek. :D


A kérdésedre a válasz az hogy Igen. Lehet. De a párodat te ismered, mi nem tudjuk megmondani hogy készül-e ilyenre.

2022. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem keverném össze a lánykérést a más ünnepekkel, bár elfogadom azt is, ha valaki ezt az utat választja.

Lényegesebbnek tartom, hogy kellően meglepő, romantikus legyen. Adjuk meg a módját, hiszen a nők ezekből az élményekből "élnek". :)

2022. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Azért, legtöbben tudni szeretnék, még az eljegyzés előtt, hogy elakarják jegyezni.

És, ha netalán nemet mond? Nagy lenne a pofára esés.

2022. okt. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Különösen, ha nem az arajelöltek kerülnek sorra...
2022. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!