Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem hajlandóak kitérni...

Miért nem hajlandóak kitérni előlünk más párok, ha szembejönnek a járdán velünk?

Figyelt kérdés
Mindig nekem, vagy a páromnak kell félrehúzódnia, csak azért, mert nem feltétlenül sétálunk összegabalyodva, mint a szembejövők. Így demonstrálják, hogy az ő kapcsolatuk erősebb?
2022. szept. 18. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Hülyeség. Szabály a menetirány szerinti jobboldal. Lehetőleg.

Nincs jobb dolgod?

2022. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
És te félrehuzodsz? Megalkuvo gyáva születet csicska! Durr nekik!!!! (Remélem sikerült a lelki hozzáállásodnak kellö táplálást adnom:-) (Egyébként nem hiszem, hogy rajtad kivül mindenki eröszakosan uralni akarja a járdát!!:-)
2022. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem látom a hajlandóságot, félrehúzódok. De valahogy mindig én teszem meg ezt először.
2022. szept. 18. 23:34
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

↘️ Egyszer végre próbáld meg! Ne térj ki, határozottan, rezzenéstelen arccal közekedj sőt, húzódj kicsit feléjük, érezték, hogy leuralod őket ha nem térnek ki.

Én Amúgy ezt a kerdéskört észre sem veszem 🙂 nálam automatikusan működik, hogy a körülményekből adódóan (pl. kuka az úton) ki tér ki. ⛔

2022. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, legtöbbször ütközés lett a vége. Akkor meg nyilván én vagyok a genyó, agresszív, aki túlkompenzál... Nehéz ügy ez.
2022. szept. 18. 23:57
 6/9 hosszúhajú ***** válasza:
100%
mert bunkók. mikor idős anyámat karolom és jönnek szembe párok direkt jó középen megyek. teljesen megértelek. én úgy szoktam csinálni mintha nem venném észre őket. határozott léptekkel megyek, általában ők ijednek meg, mert azt hiszik hogy tényleg nem látom őket. ezért inkább kitérnek.
2022. szept. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam, legtöbbször ütközés lett a vége."


Ez ilyen, én is sokszor ütközök nyugdíjas csoportokkal, párokkal. 2-en mennek egymás mellett, nem fogok lelépni a sárba mert lusták kicsit összehúzódni.

2022. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy látod, hogy ezek ilyen barmok, akkor fordítsd el a tekinteted, beszélgess. Nem kell rájuk nézni ilyenkor, csak lopva a szemed sarkából. Ha úgy érzik, hogy nem veszed észre őket, és úgyse fogsz kitérni, akkor ők kénytelenek.

Természetesen, azért mindig tudd, hogy mi történik, és szükség esetén állj meg, és mintha meglepődnél, ne azonnal ugorj félre, hanem csodálkozz, hogy hogy kerültek ezek ide.

Ha meg azt látod, hogy mégis udvariasan el akarnak engedni, akkor te is azonnal reagálj, és legyél udvarias.

Én amúgy nagyon udvarias vagyok, de ha azt látom, hogy a jó szándékommal vissza akarnak élni, azt nem engedem.

2022. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ütközni kell nincs más választás néha
2022. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!