Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vigyek bemutatkozásra?

Mit vigyek bemutatkozásra?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először párom szüleihez mint a barátnője. Barátként egyszer voltam már náluk korábban, de az nyilván más volt. Nem lesz komoly bemutatkozós vacsi, délután érkezem, és este el is megyünk közösen a családjával programozni, így fogalmam sincs, hogy mit illene vinnem hozzájuk.
2022. szept. 16. 12:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Semmit!
2022. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
VIgyél egy üveg bort és valami csokit, bonbont.
2022. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
81%

Ha a mindennapokban szoktál sütni, akkor készíts nekik valamilyen édes vagy sós süteményt, ennek biztos jobban örülnek, mint egy tábla csokinak, nem mellesleg megcsillanthatod a tehetséged.

(Házi sajtos pogi, almás pite, hókifli, muffin, linzer...)

Ha nem vagy egy konyhatündér, érdeklődd meg barátodnál milyen bolti édességeket/üdítőt preferálnak, és vigyél azt, az este folyamán úgyis elfogy.

Nem gondolnám, hogy különlegesebb dologgal kellene beállítanod, mintha egy sima vendégségbe mennél.

Esetleg még az is jó megoldás lehet, ha egy cukrászdából viszel mondjuk 4 szelet sütit (ahányan lesztek), amit vélhetően szerettek mindannyian.

Bármelyik mellett döntesz, kedves gesztus, biztos értékelik.

2022. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
72%
Saját készítésü sütemény
2022. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
61%
Egy tepsi almas pitét sutottem. Csaladi kajara mentunk, es ott mutatott be. Szerintem ha csak atleptunk volna nem vittem volna semmit.
2022. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%
Én ha vendégségbe megyek és van rá időm, akkor sütök valamit a bevált receptjeim közül válogatva és azt viszem.
2022. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!