Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vigyek bemutatkozásra?

Mit vigyek bemutatkozásra?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először párom szüleihez mint a barátnője. Barátként egyszer voltam már náluk korábban, de az nyilván más volt. Nem lesz komoly bemutatkozós vacsi, délután érkezem, és este el is megyünk közösen a családjával programozni, így fogalmam sincs, hogy mit illene vinnem hozzájuk.
2022. szept. 16. 12:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
28%
Szerintem elég anyukájának egy tábla csokit vinni, apukájának meg egy borsodit/amilyen sört szeret. De nem kötelező, nem harapják le a fejedet, ha nem viszel semmit.
2022. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Tegnap is volt hasonló kérdés. MAgadat vidd.


Nem kell ajándék, vagy hasonló

2022. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Anyukanak egy Birkin taskat, Apukanak egy Kobanyait.
2022. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Barátom hozzánk hozott bort, mondjuk őt vacsorázni hívtuk. Ezek után főleg azt érzem, hogy nem mehetek üres kézzel. Az utolsó két vicces választ értékelem, de a dilemmám tényleg komoly. :D
2022. szept. 16. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Azért ne borsodit :D de egy normálisabb sör vagy egy üveg bor, illetve egy tábla csoki megteszi
2022. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
93%
Én mikor bemutatkozni mentem, vittem egy teát, kávét (ha van kávéfőzőjük figyelj arra, hogy darálos e vagy nem) és két jobb minőségű bonbont (de tudom ezeket mind szeretik). Általában valami jobb márkájú édességet illik, de kérdezd meg a barátod, hogy mit szeretnek a szülei. Sok szerencsét:)
2022. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Ismernek már ugy is nem kell akkora feneket keríteni akkor neki.
2022. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Attol fugg, hany evesek vagytok. Kis tini kapcsolatokban nem vittunk soha semmit, az nem is olyan volt, szulok se ugy allnak hozza, szoval felesleges.


Felnottkent mar azert teljesen mas a helyzet, en kavet, csokit es magvakat (kesudio, mandula, pisztacia stb) szoktam vinni. A szoktam az tulzas, utoljara 7 eve csinaltam ilyet, azota mar ferjhez is mentem, tehat mondhatjuk, hogy bejott az ajandek. :DD

2022. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Miért kellene bármit vinned?
2022. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem sem kell..


Teljesen más, ha pl. egy szülinapra, vagy más családi összeröffenésre hívják meg. Akkor jó lehet egy üveg bor...


De egy szimpla látogatásra nem kell vinni semmit.

2022. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!