Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért 40 fokban kell betonozni?

Miért 40 fokban kell betonozni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 40 fokban betonozni. De ha már igen, akkor ugyan azért amiért 39 fokban. Remélem sokat segítettem.
2022. szept. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor betonoztam, aminek az oka, hogy akkor voltam szabadságon. Lehetne télen is, csak akkor az ünnepekre kell a szabadság, korán sötétedik, a szabadban kevesebb idő van dolgozni + ha hideg van megfagyhat a beton. Azért adalékolni kell. Valamint hidegben lassabban is köt. Ezért előnyösebb az ilyen munkákat nyáron végezni. Nem kötelező, hogy ez alatt 40 fok legyen, de ez nem kívánságműsor. Ha annyi van, akkor annyi. Mostanában nem ritkaság nyáron a 35-40 fok közötti hőmérséklet a kora délutáni órákban.
2022. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!