Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ez udvariatlan volt?

Szerintetek ez udvariatlan volt?

Figyelt kérdés

Egy fotocellás ajtó felé siettem, mögöttem volt még pár ember. Az ajtó mögött láttam egy lányt jönni babakocsival, ő tehát az ellentétes irányba haladt. Kb. egyszerre értünk az ajtóhoz. Egy vonatot akartam elérni, de késésben voltam. Már ehhez az ajtóig is félig futva mentem, és amikor nyílt az ajtó, jobbra lépve gyorsan kikerültem a lányt, és sietős léptekkel mentem tovább. Hallottam, hogy a lány gúnyosan ezt mondja: köszi szépen. Kicsit meglepődtem, majd mondtam, hogy elnézést, de lehet, hogy ezt már nem hallotta, mert ő is ment tovább a babakocsival. Gondolom azt azért látta, hogy sietek, mindenesetre nem akartam udvariatlan lenni, de lehet, hogy az voltam?

Én is lány vagyok amúgy.


2022. szept. 7. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ne foglalkozz vele.

Ha udvarias akarsz maradni akkor jól kell szervezni a naptaradat és bőven időben kell menni mindenhova és probléma megoldva

2022. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, általában időben indulok, de most nem sikerült.

Olyan rossz érzés volt, mert lehet, hogy azt hitte, milyen udvariatlan vagyok, de nem is gondolkodtam igazán csak mentem.

Normál esetben ugye illik engednem, hogy ő jöjjön át előbb az ajtón?

2022. szept. 7. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz vele, tipikus gyerekes, aki azt hiszi, hogy körülötte forog a világ, mindenkinek őt kell szolgálnia.
2022. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen pulyások mindig meg vannak sértődve.
2022. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenkor a gyerek az isten. Fel sem merülhet, hogy más is létezik.
2022. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Illett volna leborulnod a szent anya előtt.

Semmi rosszat nem csináltál.

2022. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!