Mibe menjek temetésre?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és az unokatestvérem temetésére kell utaznom,ami jövő hét csütörtökön lesz kb 2 órányi utazásra. Az előrejelzés szerint akkor 37 fok lesz, a temetés meg délután 4-kor lesz, mikor a legmelegebb van. Elég meleg hatású fekete szövet nadrágom, és részben pamut, részben nylon keverék ingem van, ami szintén nagyon meleg, és könnyen gyűrödik is, gondolok az utazásra. Meg van egy fekete zárt cipőm. Amúgy se bírom a meleget. Nem lehet valami másban menni, a hőségre való tekintettel? Vonattal akarok utazni, de nem hiszem hogy ezen a vonalon lenne légkondi a vonaton. Átöltözési lehetőség sajnos nincs.

2022. júl. 16. 22:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 azt én írtam, és számomra bizony meglepő volt. Engem úgy neveltek, hogy temetésre feketében. Dehát szokás kérdése ezek szerint.
2022. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!