Mibe menjek temetésre?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és az unokatestvérem temetésére kell utaznom,ami jövő hét csütörtökön lesz kb 2 órányi utazásra. Az előrejelzés szerint akkor 37 fok lesz, a temetés meg délután 4-kor lesz, mikor a legmelegebb van. Elég meleg hatású fekete szövet nadrágom, és részben pamut, részben nylon keverék ingem van, ami szintén nagyon meleg, és könnyen gyűrödik is, gondolok az utazásra. Meg van egy fekete zárt cipőm. Amúgy se bírom a meleget. Nem lehet valami másban menni, a hőségre való tekintettel? Vonattal akarok utazni, de nem hiszem hogy ezen a vonalon lenne légkondi a vonaton. Átöltözési lehetőség sajnos nincs.

2022. júl. 16. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz egyszerű nyaroi öltönyben is.

Csak ne menj térdnadrágban, , haspólóban.

2022. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nadrág-cipő az marad, abban mennék meg egy pólóban, az inget meg vinném szépen kivasalva-összehajtogatva és szinte csak a temető kapujában kapnám fel valahová kicsit félrehúzódva.
2022. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Az a fontos, hogy ne legyen rajtad semmi feltűnö szín. Pl.: piros. De én például csak feketét veszek/vennék fel.
2022. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron voltam temetésen, sokan viseltek fehér inget vagy blúzt.
2022. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Szerintem a nadrág és a cipö maradjon, meg valami világos felső. Én fekete pólót vettem fel, mikor a családból meghalt valaki (eddig nagyszülők, közelebbi hozzátartozók "mentek el")
2022. júl. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A fehér ing is elfogadható fekete nadrággal, csak élénk szín ne legyen rajtad!
2022. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fekete nadrág. Lehet vékonyabb vászon. Fekete/sötét zárt cipő. Fehér ing.

Szerintem is pólóban utazz, az inget vidd magaddal. Cipőt is viheted és utazhatsz vmi nyitottban.

Egyébként 1x ki lehet bírni.

2022. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
0%
Öltöny sötét színben.
2022. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Éppen most voltam temetésen, nagyon melegben, 45F vagyok.


Sötét nadrágom volt (sötérkék) és rövid újjú fehér inget vettem fel hozzá, és a mellemre egy fekete szalagot tűztem fel, hasonló alakút, mint a mellrákosok rózsaszín szalagja, csak feketében.


Régebben ugyanilyen szerelésben voltam temetéseken, csak fekete nyakkendőt tettem fel, de valahol eltűnt a fekete nyakkendőm egy költözés során.

2022. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"Tavaly nyáron voltam temetésen, sokan viseltek fehér inget vagy blúzt." Ez nem meglepő, mivel alapvetően a fehér ing az ünneplő, így a gyászöltözet része, nem a fekete.
2022. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!