Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Törvényellenes, vagy csak...

Törvényellenes, vagy csak szimplán gusztustalan és perverz mutatvány volt ez a gépjárművezető oktatómtól?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves lány vagyok, aki vezetni tanul. Most járok a 20. órámnál. Az oktatóm eleve sokszor csúnyán beszél, de azt betudom annak, hogy paraszt.

Ma viszont kint, városon kívűl vezettünk egy mellékúton amikor szólt, hogy húzódjak le. Majd közli, hogy neki “hugyozni” kell, kiszáll és hátat fordítva nekem a kocsitól 2-3 méterre elkezd pisálni. (Ergo elő is kellett venni ahhoz).

Ez szexuális zaklatásnak minősül, vagy csak egy paraszt, gusztustalan húzás?


2022. ápr. 8. 18:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

8-as nem XD

Amúgy sajnos én is azt tapasztalom, hogy a legtöbb oktató alpári. Mások is mesélnek érdekes dolgokat.

2022. ápr. 8. 21:29
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

A szexhez ennek köze nincs, nem kell butaságokat gondolni.

Lehetett volna sokkal gondosabb, de ahhoz a dupláját kellene fizetned.

2022. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy érdekelne, hogy te hogyan képzeled a rendes, polkorrekt szexet?

Mondjuk elsőnek egy 3. fokozatú tisztasági fürdés, 90% alkoholos fertőtlenítés minden kényes helyen, esetleg alkoholban áztatni a nemi szerveket 20 percig - aztán pedig vazelinnel bekenni, kesztyűs kézzel bedugni, majd meghúzni egy kart, és ezzel elsütni?

Utána 3 héttel teszt, és ha az pozitív, az összes fölösleges szervet selejtezni lehet, hiszen többé nem lesz rájuk szükség?

2022. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem zaklatás, de az tény, hogy irtó nagy parasztság.
2022. ápr. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
Éretlen vagy kislányom. Az oktatód meg bunkó, de attól még nem kell ekkora ügyet csinálni belőle.
2022. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy ki kell ábrándítanom, a "Ha kell hát kell..." felkiáltással élő emberátrsaimat, ugyanis a nők sem guggolnak le pisilni, amikor éppen rájuk jön. És ha ők kibírják hazáig/a legközelebbi benzinkútig, kibírnák a férfiak is, légy nyugodt.

De attól ez még igaz, hogy ez sehogysem szexuális zakaltás. Az oktatód egy suttyó, ennyi.

2022. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!