Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Törvényellenes, vagy csak...

Törvényellenes, vagy csak szimplán gusztustalan és perverz mutatvány volt ez a gépjárművezető oktatómtól?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves lány vagyok, aki vezetni tanul. Most járok a 20. órámnál. Az oktatóm eleve sokszor csúnyán beszél, de azt betudom annak, hogy paraszt.

Ma viszont kint, városon kívűl vezettünk egy mellékúton amikor szólt, hogy húzódjak le. Majd közli, hogy neki “hugyozni” kell, kiszáll és hátat fordítva nekem a kocsitól 2-3 méterre elkezd pisálni. (Ergo elő is kellett venni ahhoz).

Ez szexuális zaklatásnak minősül, vagy csak egy paraszt, gusztustalan húzás?


2022. ápr. 8. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne szexuális zaklatás?

Esetleg akkor lehetne ráéröltetni ezt a fogalmat, ha feléd fordulva tenné, de még akkor sem igazán.

2022. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tiltja törvény a brunyálást. Szimplán csak egy bunkó. Lesznek ott még cifrább dolgok is.
2022. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Elore szolt hogy hova megy, el is "bujt" a kocsi moge. Mitol lenne szexualis zaklatas? Ha egyszer menni kell, hat menni kell.
2022. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem a kocsi mögé, hanem a kocsitól 2-3 méterre....

Szerintem meg nagyon gusztustalan. Egy normális ember nem kapkodja elő a himnilimbijét még ilyen célra se szerintem ha egy lány van mellette.

2022. ápr. 8. 18:44
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Szimplán egy tuskó.Egyébként nem is kellene meglepődnöd ezen mert évtizedek óta hiresek az oktatók arról, hogy alpári a viselkedésük.bírd ki valahogy a hátralevő időt!
2022. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

"Egy normális ember nem kapkodja elő a himnilimbijét még ilyen célra se szerintem ha egy lány van mellette."

Akkor azok a normalis emberek, akik inkabb bepisilnek, ha lany van mellettuk?

Oke, hogy nem illendo, ebben teljesen igazad van. De mit kellett volna tegyen, ha a szukseg most igy hozta?

2022. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Szabálysértés, de nem a közerkölcs kategóriájába ütköző. Önmagában nem szexuális bűncselekmény, ha valaki közterületen vizel.
2022. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utána legalább az ülésed támlájára tette a kezét, ahogy az oktatók szokták? 😃
2022. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ma már az is szexuális zaklatás, ha előre engedsz valakit. Köszönjük feminizmus.
2022. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Hogy gusztustalan, azzal egyetértek, de a szexuális zaklatástól nagyon messze van.
2022. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!